2014 Yılında Evlenen Ünlüler

2014 Yılında evlenen birçok ünlü isim var işte o isimler…

Sanat dünyası 2014 yılında mutluluk haberleri, gazetelerin magazin sayfaları ise düğün fotoğrafları ile doldu taştı. 2015 yazının da böyle mutluluk haberleri ile dolu olmasını diliyoruz. İşte 2014 yazında ”Evet” diyen ünlü çiftler.

Buse Terim – Volkan Bahçekapılı

buse_volkan-bahcekapili

Dillere destan masalsı bir düğünle dünya evine giren çift geçtiğimiz günlerde evlilik yıl dönümlerini kutladılar. Düğünde en çok dikkat çeken ise Buse Terim‘in gelinlik modeliydi. “Elie Saab” tasarımı gelinlik giyen Buse Terim, mücevher seçimini sade ve şık bir gerdanlıktan yana kullandı.

Buse Terim 21 Ağustos 1990 doğumlu bir Aslan / At

Beren Saat – Kenan Doğulu

Beren-Saat-Kenan-Doğulu

2,5 yıllık birlikteliklerini evlilikle taçlandıran çift, Los Angeles kentinde Malibu sahillerinde gerçekleşen rüya gibi bir düğünle sevdiklerinin huzurunda birbirlerine söz verdiler. Beren Saat, gelinlik tercihini şıklık ve sadelikten yana kullandı.

Beren Saat 26 Şubat 1984 doğumlu bir BalıkFare, Kenan Doğulu ise 31 Mayıs 1984 doğumlu İkizler – Kaplan, ikilinin Yeni Astroloji uyumu yüzde 38. Beren Saat ve Doğulu sakin bir ilişkiden ziyade hareketli ve heyecanı dinmek bilmeyen ilişki seviyor demek ki.

Pelin Karahan – Bedri Güntay

pelin_karahan

Mihrimah Sultan rolüyle gönüllere taht kuran Pelin Karahan da 2014’te dünya evine giren ünlü isimler arasındaydı. Baştan aşağı sadelikten yana olan Karahan, düğün gecesinde iki gelinlik giydi. Muhteşem gecenin organizasyonu ise Terim Events’e aitti.

Pelin Karahan 6 Ekim 1984 doğumlu bir Terazi Fare

Gülben Ergen – Erhan Çelik

gulben-ergen

Yaklaşık bir yıllık birlikteliklerini İzmir’de sade bir nikah töreni ile mutlulukla sonlandıran Gülben Ergen ve Erhan Çelik çifti de gelinlik ve damatlık seçimlerinde sadelikten yanaydılar.

Tören için ise  Şirince’nin dağ köylerinden birinin asırlık konağını tercih ettiler.

Gülben Ergen 25 Ağustos 1972 doğumlu BaşakFare

Erhan Çelik 1 Ocak 1977 doğumlu OğlakEjderha çiftin Yeni Astroloji uyumu yüzde 70. Sakin, huzurlu ve dingin bir ilişki Gülben Ergen ve Erhan Çelik çiftin bekliyor.

Neslişah Alkoçlar – Engin Altan Düzyatan

neslisah-engin-duzyatan

Hülya Koçyiğit’in büyük torunu, olan Neslişah Alkoçlar, aktör Engin Altan Düzyatan ile Hayal Kahvesi Çubuklu 29’da  dünya evine girdi.  Neslişah Alkoçlar; dantel detayları olan sade gelinliği ile masal prenseslerini andırıyordu.

Engin Altan Düzyatan 26 Temmuz 1979 doğumlu bir AslanKeçi eşi Neslişah Hanım ise 2 Aralık 1988 doğumlu YayEjderha. İkilinin Yeni Astroloji uyumu yüzde 70.

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Comments are closed.