2015 Yazına Güzel Bir Başlangıç Yapın

Wyndham Grand İstanbul Levent Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi, bahar yorgunluğundan ve stresinden kurtulmak isteyenler için yaza güzel bir başlangıç yapmanın ilk adresi oluyor. Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde size özel cilt bakımlarıyla yaza tazelenerek girmeye ne dersiniz?

Qualitasspa

Yazın gelmesiyle açılan güneş ve deniz sezonuna hazır olmanın ilk koşulu şüphesiz yorgunluk hissinden arınmak ve ışıltılı bir cilde kavuşmaktır.

masaj

Wyndham Grand İstanbul Levent Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi, yaza mükemmel bir başlangıç yapmak isteyenleri, tazelik hissi veren yenileyici cilt ve vücut bakımlarıyla buluşturuyor. Kusursuz bir bakım ile kendinizi şımartırken, bakım sonrasında pürüzsüz ve canlı bir cilde sahip olacaksınız.

spa

Hem vücudunuzu hem de ruhunuzu dinlendiren bakımlarla kışın yorgunluğunu üzerinizden kolayca atabilirsiniz. Cildinizi yenileyen ve daha genç bir görünüme kavuşturan size özel, kese, köpük, Qholistik masaj ve cilt bakımıyla Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde etkisini uzun süre hissedeceğiniz tazelik ve yenilik hissine kavuşacaksınız.

yaza merhaba

Detaylı bilgiye Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi’ne ait (212) 386 10 40  numarasından ulaşabilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Comments are closed.