2015’te Oscar’a Aday Gösterilen Hangi Ünlü Hangi Burç?

Sinema dünyasının en prestijli ödülleri olarak kabul edilen Oscar’a aday olmayı başaran, ünlü oyuncuların Yeni Astroloji burçlarını araştırdık.

Gözler 22 Şubat 2015’te gerçekleşecek olan 87. Oscar Ödül Töreni’ni beklerken, bakalım “En iyi kadın oyuncu” ve “En iyi erkek oyuncu” dalında aday gösterilen yetenekli ünlülerden hangileri ödül almaya hak kazanacak. İşte Oscar’a aday olan oyuncular ve burçları:

En İyi Kadın Oyuncu Adayları:

1. Marion Cotillard

30 Eylül 1975 doğumlu bir Terazi/Tavşan burcu olan Cotillard, Two Days One Night filmindeki performansıyla, Oscar’ın en iyi kadın oyuncu adaylarından biri.

Marion Cotillard in Two Days, One Night

2. Felicity Jones

The Theory of Everything filmiyle dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncu Jones’in Yeni Astroloji’deki burcu Terazi/Domuz. Güzel yıldız 17 Ekim 1983 doğumlu.

felicity-jones-the-theory-of-everything

3. Julianne Moore

Oynadığı sayısız filmle adından çokça söz ettiren Jullianne Moore ise başarılı bir Yay/Fare. 3 Aralık 1960 doğumlu Moore, Still Alice filmindeki performansıyla Oscar’a aday gösterilen isimlerden biri.

Julianne-Moore-Still-Alice

4. Rosamund Pike

Gone Girl filmindeki rolüyle Oscar’a aday gösterilenlerden biri de Rosamund Pike. 27 Ocak 1979 tarihinde doğan Pike, bir Kova/At.

Rosamund-Pike-Gone-Girl

5. Reese Witherspoon

22 Mart 1976 yılında doğan Witherspoon, başarı peşinde koşan bir Koç/Ejderha. Güzel aktris Wild filmindeki performansıyla 87. si düzenlenecek olan Oscar Ödülleri’nin adaylarından biri.

reese-witherspoon-wild

En İyi Erkek Oyuncu Adayları

6. Steve Carell

Dünyanın en komik insanlarından biri olarak gösterilen ünlü aktör Steve Carell enerjik bir Aslan/Kaplan. 16 Ağustos 1962 yılında doğan Carell, Foxcatcher filmindeki oyunculuğuyla Oscar’a aday gösterilen isimlerden biri.

foxcatcher-steve-carell

7. Bradley Cooper

Yakışıklılığı ve başarısıyla gündemden düşmeyen Bradley Cooper ise 5 Ocak 1975 doğumlu bir Oğlak/Kaplan. Cooper, American Sniper’da ki performansı ile Oscar’a aday olan isimlerden biri.

american-sniper-bradley-cooper

8. Benedict Cumberbatch

Sherlock dizisinden tanıdığımız yakışıklı aktör Benedict Cumberbatch, The Imitation Game’deki performansıyla en iyi erkek oyuncu adayı olarak gösterildi. Yetenekli oyuncu 19 Temmuz 1976 doğumlu bir Yengeç/Ejderha.

Benedict-Cumberbatch_the_imitation_game

9. Michael Keaton

Hollywood’un en yetenekli aktörleri arasında gösterilen isimlerden biri de Keaton. 5 Eylül 1951 doğumlu bir Başak/Tavşan olan aktör, Birdman’deki rolüyle ‘En iyi erkek oyuncu’ adaylarından biri.

birdman-michael-keaton

10. Eddie Redmayne

6 Ocak 1982 doğumlu  olan genç ve yetenekli oyuncu Redmayne ise bir Oğlak/Horoz. The Theory of Everything filmindeki başarısı ile rol arkadaşı Felicity Jones gibi, ödüle aday olan isimlerden biri.

Eddie-Redmayne-The-Theory-of-Everything

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın