Kadınlar Ne İster: ”Anlaşılmak”

Kadınlar Ne ister? Tabii ki anlaşılmak. Beş madde de kadınların söyledikleri ancak erkeklerin anlamadıkları cümleler.

‘Erkekler ne söyler, kadınlar ne anlar?’ ne kadar da ilişkileri anlatan bir cümle, öyle değil mi? Kadın hep iyi tarafından bakıyormuş da o yüzden erkeğin söylediklerini anlamıyormuş diye düşünürsünüz. Yok efendim öyle bir şey! Kadın her şeyi gayet net anlar, sadece sizinle henüz işi bitmemiştir. Alternatifiniz yoktur, ya da akla gelmeyecek bir başka sebep! Kadınlar ne ister? Cevabını biz verelim; sadece anlaşılmak. Gelgelelim kadınların gayet net söyleyip, erkeklerin hiç anlamadığı 5 madde var kiii… İşte o maddeler;

Bende selülit yok!

bende-selülit-yok

Yok arkadaş gerçekten yok. Her kızın bacağının gökyüzünden düşmüş koca kraterlerle kaplı olduğunu nereden çıkarıyorsunuz?

Ofsaytı biliyorum!

ofsayt

Maç izlemeye beraber gidiyoruz. Bugün şampiyonluk maçı var diye sana ben hatırlatmışım. Sen hala küstah bir şekilde  bana Ofsaytı anlatmaya çalışıyorsun. Kızlar manifestosundan bir madde ‘Mango benzetmeniz sıktı artık! ‘

Benim gibisini bulamazsın!

benim-gibisini-bulamazsin

Ne oldu klişe mi geldi? Üzgünüm ama kız haklı beyler. Onun gibisini bulamazsınız ve bir daha öyle bir ilişki yaşayamayacaksınız. Çünkü o dünyada tek. Klonlanma hala icat edilmedi değil mi? (Üzgünüm Dolly)

Ben çok konuşmuyorum…

ben-cok-konusmuyorum

Evet o çok konuşmuyor. Çünkü bir kadının gün içerisinde tüketmesi gereken kelime sayısı 20 bin ve henüz o kelimeler hala tüketilmedi.

Senden başkasını gözüm görmüyor!

senden-baskasini-gozum-gormuyor

Heyy dostum! O kız seni gerçekten seviyor olabilir. Nedir bu ıssız adam tripleri. Hemen paranoyaya bağlama, ilişkine biraz zaman tanı. Bir iki romantik an yaşadınız diye hemen korkup, ilişkiden soğumak da nedir?

Arkadaşlarınla Paylaş

Comments are closed.