Aç Kalmadan Diyet Yapmanın Yolları

Aç kalarak kendinizi harap edeceğinize, vücudunuzu tanıyarak sağlıklı bir yaşama başlayın. Bunun için burcunuzdan yardım alabilirsiniz.

Koç Burcu

kocgiphy (1)
Kesinlikle oldukça hareketli ve sosyalsiniz.  Spora ve sağlıklı yaşama olan düşkünlüğünüz zaten biliniyor. Bu yüzden bir kurabiye için kendinizi kasmanıza gerek yok. Bir Koç burcu olarak farklı besinlere yer verilen esnek diyet programları sizin için ideal olabilir.

Boğa Burcu

boga1giphy (1)
Yemek yemek için yaratıldığınızı herkes biliyor. En sevdiğiniz yiyeceklerden ayrı kalmanız halinde türlü hayaller kurarak acı çekebilirsiniz. Buna hiç mahal vermeyin! Lezzet konusundaki yaratıcılığınızı biraz daha sağlıklı besinleri ve pişirme yöntemlerini kullanarak gösterirseniz zayıflamanız daha kolay olacak. Unutmayın, siz bir Boğa burcusunuz; bunu başarmak için fazlasıyla kararlı ve sabırlısınız.

İkizler Burcu

ikizlergiphy
Monotonluğa olan isyanınız hayatınızın her aşamasında karşınıza çıkıyor. Bir İkizler burcu olarak, öncelikle yapmanız gereken diyet programınızı renkli hale getirmek. Farklı besin çeşitleri ve egzersiz türleriyle tek düzelikten kurtulmuş olacak hem de kısa sürede istediğiniz kiloya ulaşabileceksiniz.

Yengeç Burcu

yengecgiphy
Diyet yaparken bile mükemmel olduğunuzu itiraf etmeliyim. Yengeç burcu olarak girdiğiniz her ortamda istikrarlı davranıyor ve kimseye aldırış etmiyorsunuz. Çünkü siz sevdiğiniz yiyeceklerle nasıl zayıflanabileceğini çözen ender bir karaktersiniz.

Aslan Burcu

aslan1giphy (1)
Kraliçe bir Aslan olarak zayıfladığınızı duymak sizi motive ediyor. Sabit fikirliliğiniz diyet konusunda size yardımcı olacak ve düzenli bir şekilde yaptığınız spor da ideal kilonuza ulaşmanızı sağlayacak, pes etmeyin!

Başak Burcu

basakgiphy
Detaycılığınız her konuda olduğu gibi diyet konusunda da sizi başarıya ulaştırıyor. Başak burcu olarak, ne zaman ne yiyeceğinizi, yediklerinizin hangi vitamin içerdiğini ve sizi ne kadar sürede zayıflatacağını öğrenmek tabii ki hakkınız. Sporu da zamanında yapıyorsunuz. Fit bir görünüme kavuşmanız için hiçbir engel yok.

Terazi Burcu

terazigiphy
Uyumluluk sizin geninize işlemiş. Ne kadar katı diyet yaparsanız sizin için o kadar zor olur ve bir anda gözünüz dönebilir. İdealist bir Terazi burcunun yapacağını yapın ve diyetinizi yarım bırakacağınıza, sağlıklı beslenmeyi ilke edinin. Bu sizin için en iyisi olacaktır.

Akrep Burcu

akrepgiphy
Her halinizle kusursuzsunuz. Elinizi attığınız her işi başarıyla sonuçlandırıyorsunuz. Sadece dış görünüşünüze özen gösteren bir Akrep burcu değilsiniz, aynı zamanda kararlısınız. İstikrarlı tarafınızla kısa sürede mükemmel bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Yay Burcu

yaygiphy (1)
Özgür olmak doğanızda var. Sabırsızsınız ve kolayca bir diyetten sıkılabilirsiniz. Yay burcu olarak standart diyetler yerine yoga yaptıktan sonra pizzanızı da tüketebileceğiniz farklı programlara yönelmelisiniz.

Oğlak Burcu

oglakgiphy (1)

Kilo vermeye odaklandıysanız sizi kimse tutamaz. İdeal kilonuza ulaşmak uğruna, yemekten gına gelen yiyecekleri sürekli tüketebilir, en bitkin olduğunuz zamanlarda bile deli gibi spor yapabilirsiniz. Neticede siz bir Oğlak burcusunuz. Sizi kimse tutamaz.

Kova Burcu

kova200
Kova burcu olarak sıra dışı yapınızı ideal kilonuzun peşinden koşarken dahi sergileyebileceğiniz kesin. Her zaman neşeli ve farklı olan yapınızla, diyetinizi çeşitlendirerek keyifli bir hale getirebilirsiniz.

Balık Burcu

balikgiphy
Balık burcu olarak aşırı duygusal yapınız istediğiniz kiloya ulaşmanızı engelleyebiliyor. Üzüldüğünüz anda sağlıksız yiyeceklere saldırmaktansa spor yapmayı deneyin; emin olun sizi daha çok motive edecektir. Ayrıca bir diyetisyen yardımı almak işinizi kesinlikle kolaylaştıracaktır.

 

 

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın