Ahmet Hakan ve Acun Ilıcalı’nın ‘FETÖ’ Kavgası

Acun Ilıcalı programları için FETÖ soruşturması isteyen Ahmet Hakan’a “Fitneci” dedikten sonra ortalık iyice karıştı. Hakan bugünkü köşe yazısından Acun’a seslendi.

Ahmet Hakan ve Acun Ilıcalı'nın fitneci atışması

Acun Ilıcalı Ahmet Hakan tartışması gündeme bomba gibi düştü. Hakan dün sabah köşesinde “Yarışmalarına katılan yarışmacılardan biri daha FETÖ’cülükten içeri düşmüş. FETÖ yüzünden kurumlar kapatılırken, sınavlar yenilenirken, kayyumlar atanırken… FETÖ’cü kaynayan Acun’un programlarına neden el atan yok?”  demiş ve Ilıcalı’nın programlarının soruşturulmasını istemişti. Ardından TV8’in patronu Acun Ilıcalı Instagram hesabından  “Aklıevvel ve fitnecilere cevabım” başlığıyla bir açıklama paylaşıp, FETÖ’ye hiçbir yardımda bulunmadığını belirterek ünlü köşe yazarına sert eleştirilerde bulunmuştu.

Acun Ilıcalı Instagram'dan Ahmet Hakan'a cevap

Ahmet Hakan ve Acun Ilıcalı’nın ‘FETÖ’ kavgası büyüyor

Ahmet Hakan bu sabah Hürriyet’teki yazısında Acun Ilıcalı’nın “Fitneci” sözüne yanıt verdi. “Bu ne telaş Acun efendi?” diye sorun Hakan yazısını şöyle tamamladı:

Ahmet Hakan Acun Ilıcalı'nın FETÖ kavgası büyüyor

“Yaptığın yarışma programında Cemaat oylarıyla birinci seçilen adamın durumu ortada: FETÖ’den tutuklu. Bu arada başka bir yarışmacın daha FETÖ’den içeri tıkılmasın mı!

Bir şey demedik, sadece “Ne iş” dedik, sadece “Bir bakılsın” dedik.
Vay efendim sen misin bunu diyen?

Salmışsın bütün pisliğini üzerime…

“Fitneci” demişsin, “FETÖ iftiralarının peşinden giden” demişsin, “darbe girişimiyle
uykusundan uyanan” demişsin, “aklı evvel” demişsin, “kirli geçmişe sahip” demişsin.

Bu ne orantısız çamur böyle?

Hayrola?

Suçluların telaşı falan mı söz konusu Acun Efendi?”

Acun Ilıcalı Ahmet Hakan burç uyumu

Programları hakkında FETÖ soruşturması açılmasını isteyen Hakan’a “Fitneci” diyerek açıklama yapan Acun Ilıcalı’nın Yeni Astroloji Burcu İkizler Horoz, doğum tarihi 29 Mayıs 1969. Bu sözün üzerine bugünkü köşesinden Acun’a seslenen Ahmet Hakan ise 11 Ağustos 1967 doğumlu bir Aslan Keçi Burcu. İkilinin burç uyumu ise yüzde 64.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın