Akrep Ejderha Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Akrep Ejderha Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Akrep Burcu genel özellikleri

İşte hem Akrep hem de Ejderha Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Yaratırım, yönetirim

Elementleri: Su, Mars, Sabit / Pozitif, Tahta, Yang

Akrep Ejderha Burcu genel özellikleri

Şaşırtıcı, hırslı, aşırı çekici, ne istediğini bilen, lider, engelleri aşmaya çalışan, küllerinden doğan, güçlü, cesaretli, kurnaz, hayatta bir yer edinmek isteyen, mücadeleci, hürmet isteyen, kibirli, ölçüsüz, yeteneklerinin körelmesinden korkan, erken yaşta samimiyeti keşfetmesi gereken, ilerleyen yıllarda tek başına kalabilen, baş edilemez gibi görünen, duygusal, kandırılabilen, hassas, kartlarını kapalı oynayan, bireyselci, kısa sürede yaratıcı fikirler bulabilen, samimiyete karşı ilgisiz olan.

Akrep Ejderha Burcu aşk hayatı

Her yerde soğukkanlı, hevesli, baştan çıkarmayı bilen, hayranlık duyulan, seksüel açıdan özgür olmak isteyen, rahat bir alan bekleyen, kısıtlanmaya gelemeyen, ama mesafenin fazla açılmaması gereken, ilgisizliği meydan okuma olarak algılayan, kıskanç.

Akrep Ejderha Burcu ev ve aile hayatı

Konforlu evlerden hoşlanan, evcimen olmayan, sade ve temiz görünümlü yerlerden hoşlanan, ebeveyn olarak çocuklarına deli olan, gururlu, çocuklarının başarılarıyla övünen, çocuklarla oyun oynamaktan hoşlanan, onlarla vakit geçiren.

Akrep Ejderha Burcu iş hayatı

Kariyerinde küçük hataları olan, yapabileceğinden daha fazlasını yapmaya çalışan, hayal kırıklığı riski taşıyan, önce dilini tutması gereken, ince elemesi gereken, asi, eğitimlerine dikkat etmesi gereken, iş hayatında daha iyi olmak isteyen, başarıyı kolay yakalayamayan, patron olarak adice davranabilen, çalışan olarak patron olmasından daha iyi olan, hakimiyet kuran.

 

Akrep Fare Burcu Özellikleri
Akrep Öküz Burcu Özellikleri
Akrep Kaplan Burcu Özellikleri

Akrep Tavşan Burcu Özellikleri
Akrep Yılan Burcu Özellikleri
Akrep At Burcu Özellikleri
Akrep Keçi Burcu Özellikleri
Akrep Maymun Burcu Özellikleri
Akrep Horoz Burcu Özellikleri
Akrep Köpek Burcu Özellikleri
Akrep Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın