Akrep Fare Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Akrep Fare Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Akrep Fare Burcu genel özellikleri

İşte hem Akrep hem de Fare Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Yaratırım, kural koyarım

Elementleri: Su, Mars, Sabit / Pozitif, Tahta, Yin

Akrep Fare Burcu genel özellikleri

Sivri dilli, kıvrak zekalı, çevik, spora düşkün, rekabet eden, arkadaşlıkları samimi, tereddüt etmeyen, yönetmek isteyen, karakteri güçlü, yapmacıklıktan hoşlanmayan, ne istediğini bilen, çekingen, misafir seven, cömert, çıkar peşinde, sevimli, kendini ortaya koyan, geniş vizyonu olan, geleceği sezebilen, gözlemci, eleştiri gücü olan, sanatsal ve siyasal alanda yetenekli, altıncı hissi olan, kurnaz, zeki, işini bilen, yaratıcı, üretici, saman altından su yürüten, onay ve takdir bekleyen, asil, gergin, şüpheci, endişeli, çekici, burnunu sokan, yargılayıcı, iğneleyici, başarısızlığa tahammül edemeyen, kendisine acımasız.

Akrep Fare Burcu aşk hayatı

Karmaşık, romantik, uzun süreli ilişki, doğru insanı arayan, gençlikte duygularının peşinde, tutkulu, ilişkisini evlilikle tamamlayan, sert eleştirebilen, itici olabilen, mükemmellik peşinde koşan, rekabetçi, aşırı kıskanç, sinirlenince başından savan.

Akrep Fare Burcu ev ve aile hayatı

İradesi güçlü, dekorasyonuna kişiliğini katan, sade ultra modern mobilyalar tercih eden, yenilikçi, evde yaratıcılığı daha gelişkin, ebeveyn olarak verici, anaç, hazırlıklı, iletişimi güçlü, sevgi dolu.

Akrep Fare Burcu iş hayatı

Eleştirmen, değerlendirmesi güçlü, açıkgöz, odaklanabilen, teşhis edebilen, icat eden, tetikte olan, öncü, sıkı çalışan, her ayrıntıyı düşünen, entrikacı, patron olarak beklentisi yüksek, çalışanlarına tepeden bakan, işlerin üstesinden gelen, performansı güçlü.

 

Akrep Öküz Burcu Özellikleri
Akrep Kaplan Burcu Özellikleri

Akrep Tavşan Burcu Özellikleri
Akrep Ejderha Burcu Özellikleri
Akrep Yılan Burcu Özellikleri
Akrep At Burcu Özellikleri
Akrep Keçi Burcu Özellikleri
Akrep Maymun Burcu Özellikleri
Akrep Horoz Burcu Özellikleri
Akrep Köpek Burcu Özellikleri
Akrep Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın