Akrep Maymun Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Akrep Maymun Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Akrep Maymun Burcu genel özellikleri

İşte hem Akrep hem de Maymun Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Yaratırım, planlarım

Elementleri: Su, Mars, Sabit / Pozitif, Metal, Yin

Akrep Maymun Burcu genel özellikleri

Komplocu, yaratıcı, kurnaz, esrarengiz, sivri dilli, güçlü, kaygısız görünen, karanlık tarafını  gizleyen, bazen dost olabilen, lider, içsel çatışma yaşayan, gayretli, savaşan, mükemmelliğini sorgulayan, yine de mücadeleye devam eden, kıvrak zekalı, hayat dolu, dizginlenemeyen, yeteneklerini ve yaratıcılığını paylaşmak isteyen, yaratıcı işler peşinde olan, karmaşık projeleri üstlenen, başarı elde eden, kendini beğenmiş, geveze, eleştiriyi kabul eden, ikna gücü fazla.

Akrep Maymun Burcu aşk hayatı

Seksi, erotizmden hoşlanan, coşkulu, heyecanlı, merak uyandırıcı, tek düzelikten hoşlanmayan, cinsel tatmini önemseyen, yaratıcılığı besleyen, heyecan arayışında, küçük oyunlardan hoşlanan.

Akrep Maymun Burcu ev ve aile hayatı

Dekorasyonda farklılıkları seven, gezgin ruhlu, tuhaf hediyelerle ortamı süsleyen, fonksiyonel, kişisel ve özgün tarzı olan, çocuk sahibi olması gereken, bir şeyler öğretmekten hoşlanan, eğlenceli, küçük şakalar yapan, hem güldürüp hem kızdıran, çocuklarında hayranlık uyandıran.

Akrep Maymun Burcu iş hayatı

Yaratıcılığı güçlü, yorumlama yeteneği olan, konuşkan, kıvrak zekalı, sanatsal faliyetlerden hoşlanan, zamanında yetiştirmeye çalışan, kaygı bozukluğu olabilen, patron olmak istemeyen, bağımsız çalışmak isteyen, rutine ayak uydurabilen, doğuştan özgün, uyumu ve düzeni amaçlamayan.

 

Akrep Fare Burcu Özellikleri
Akrep Öküz Burcu Özellikleri
Akrep Kaplan Burcu Özellikleri

Akrep Tavşan Burcu Özellikleri
Akrep Ejderha Burcu Özellikleri
Akrep Yılan Burcu Özellikleri
Akrep At Burcu Özellikleri
Akrep Keçi Burcu Özellikleri
Akrep Horoz Burcu Özellikleri
Akrep Köpek Burcu Özellikleri
Akrep Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın