Akrep Nalan Neden Mahkemelik Oldu?

Akrep Nalan’ın mahkemelik olduğu ortaya çıktı. Ünlü şarkıcı bakıcısını hırsızlıkla suçlarken, bakıcı Zuhre K,’da Nalan’a hakaret davası açtı.

Akrep Nalan'a bakıcısı dava açtı

Akrep Nalan olarak bilinen Füsun Nalan Açın bakıcısı Zuhre K. ile davalık oldu. Geçen yıl Özbek asıllı bakıcıyı Beşiktaş Akatlar’daki evinde işe alan ünlü şarkıcı, 50 bin lira tutarındaki ziynet eşyasının, cep telefonunun ve parasının çalındığını bakıcı Zuhre K. tarafından çalındığını iddia etti. Hırsızlık şokuyla sarsılan bakıcı ise bu suçlamayı reddederek Nalan’a hakaret davası açtı. Yüz kızartıcı bir suçlamayla karşılaştığını belirten bakıcı ünlü şarkıcı ile uzlaşmak istemediğini söyledi.

Savcılık Zuhre K. hakkında hırsızlık, Akrep Nalan hakkında ise hakaret suçundan dört aydan iki yıl sekiz aya kadar hapis cezası istemiyle dava açtı.

Önceki gün Zuhre K. İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi’nde hakim karşısına çıktı. Kendisine iftira atıldığını belirten bakıcı “Hırsızlık suçlaması ile karşı karşıya kaldım. Nalan Hanım benim fotoğraflarımı Facebook hesabında yayınlayarak hırsız yazdı. Binlerce takipçisine beni hırsız olarak gösterdi. Whapsapp uygulamasından bana ağır küfürler etti.” dedi. Akrep Nalan’ın psikolojik sorunları olduğunu belirten Zuhre K., “Kendisi bana psikolojim bozuk diyordu. Şeker hastalığı nedeniyle çok sinirliydi” ifadesini verdi. Dava ertelendi.

Özür bekledim

Duruşma çıkışı konuşan Zuhre K., “Benim babam avukat. İyi bir ailenin kızıyım. Türkiye’ye turizm sektöründe çalışmak için geldim. Akrep Nalan’ın yanında beş ay bakıcılık yaptım. Aramız çok iyiydi. Yanından ayrıldım. Bir süre sonra beni kahve içmeye çağırdı. Evine gittim. Ardından bu iftira ile karşı karşıya kaldım” dedi. Suçlamalar yüzünden oturum izni alamadığını belirten Zuhre K., “Hem zamanım, hem param gitti. Almanya’ya yerleştim. Yeni evlendim. Duruşmalara Almanya’dan geliyorum. Benden bir kere özür dileseydi şikayetimi geri alırdım” dedi.

Bakıcısıyla mahkemelik olan Akrep Nalan’ın Yeni Astroloji Burcu Boğa At. Karlar Düşer şarkısıyla bir döneme damga vuran ünlü şarkıcının doğum tarihi ise 26 Nisan 1954.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın