Alan Experience ile Farkınızı Gösterin

Kişisel gelişim tarihi, insanlığın bilgiyi biriktirmeye başladığı tarihe kadar uzanıyor… Felsefi öğretiler, dinler, masallar, hikâyeler, kitaplar, filmler, şarkılar, danslar bin yıllardır insanı kişisel gelişim hedefine ulaştırmak için çabalıyor. ALAN Experience ise sanat ve akademik dünyayla iç içe yaşamlar süren bir grup eğitmenin, var olan eğitim dili ve mecrasını değiştirme niyetiyle ortaya çıkanbir kişisel gelişim yolculuğu. Çalışanların, yöneticilerin, yönetici adaylarının iş ve özel hayatlarında kendilerini tanımaları, huzura ulaşmaları; bulundukları ortamı oyun alanına dönüştürüp yaratıcılık ve inovasyon kültürünü içselleştirmeleri; dolayısıyla da iç potansiyellerini en üst seviyeye taşımaları için yöntem olarak sanatı kullanmayı amaçlıyor. ALAN Experience iç ve iş hayatında fark arayanlara yeni “deneyimler” öneriyor.
dans kutusu
Çalışanların, yöneticilerin, yönetici adaylarının iş ve özel hayatlarında kendilerini tanımaları, huzura ulaşmaları; bulundukları ortamı oyun alanına dönüştürüp yaratıcılık ve inovasyon kültürünü içselleştirmeleri; dolayısıyla da iç potansiyellerini en üst seviyeye taşımaları için yöntem olarak sanatı kullanmayı amaçlayan ART BOX; iç ve iş hayatında fark arayanlara yeni “deneyimler” öneriyor.
 dance box bayer

Atölye çalışmaları ve uygulamalı deneyimlerle; Liderlik, Motivasyon, Takım Çalışması, Proje Yönetimi, Karar Verme, Yaratıcılık, Zaman Yönetimi, Strateji, Problem Çözümü, Delegasyon, İnovasyon, Değişim, Yönetim gibi kurumsal alanlar için sanatsal yöntemleri devreye sokarak bir birey olarak “çalışan”ı yeni deneyimlere davet ediyor.

alan experience

Farkındalık, farklılık, kişisel bilgi, beceri, istek, sorumluluk ve kurumsal aidiyet düzeyini entelektüel gelişimle en üst noktaya ulaştırmayı hedefliyor. Analitik düşünme kapasitesini algısal genişleme ve zihin esnekliğiyle artırıyor. Bireysel mutluluğu ve motive edilmiş isteği temel alarak iş alanını oyun alanına ve yöntemi verimli bir takım çalışmasına çevirebilecek sanatsal bakış açılarını devreye sokuyor.

kariyer kişisel gelişim

ART BOX modülleri; Story Box’ta “Art of Storytelling”, “Ortak Öykü Kurma ve Yazma”, “Edebiyat Üzerinden Kolektif Hayal Atölyesi”, “Karakterin Keşfi ve Uyumluluk”; Dance Box’ta “Bedenin Keşfi ve Dans Yazımı”; Movie Box’ta “Kısa Film Çekiyoruz”, “Film Okuma Atölyesi”, “Yaratıcı Drama ve Oyunculuk”, “Filmlerden Türkiye’ye Bakmak”, “Senaryo Geliştirme ve Yazma”, “Sinemada Türler”, “Sinemada Takım Ruhu”; Paint Box’ta “Sembollerle İletişim”, “Çağdaş Sanatın Sahne Arkası”, “Art Experience”; Music Box’ta “Hayatın Ritmi”, “İlham Perisini Beklerken”, “Haydi Grup Kuruyoruz”, “Müzikmentor”; Mediatainment Box’ta “Mockumentary”, “Infotainment-TV Programı”, “Infotainment-Gazete/Dergi”,Bir Takım Oyunu Olarak Blogger’lık”, Mix Box’ta “Yaratıcılık Akademisi” olmak üzere toplamda 24 deneyimi kapsıyor.

1428408087_ALAN_Experience_Logo_White_low

ALAN Experience, Turgut Yüksel, Ahu Sıla Bayer, Ali Tansu Turhan, Seda Türkmen, Bora Akkaş, Bürkan Özkan, Bora Ataman, Begüm Yamanlar, Barış Çoban, Özgür Atanur, Tolga Akyıldız, Efe Korkut Kurt, Emine Yıldırım, Şenay Aydemir gibi nitelikli 14 eğitmenle, iş ve iç dünyasında fark arayanlara yeni deneyimler sunuyor.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın