Aleyna Tilki’nin Gay Barda Sahne Alması Olay Oldu

16 yaşında olan Aleyna Tilki’nin eşcinsellerle gay barda sahne alması olay oldu.

Aleyna Tilki gay barda sahneye çıkması olay oldu

Yetenek Sizsiniz programında keşfedilen Aleyna Tilki’nin henüz 16 yaşında olmasına rağmen gay barda jartiyerli erkeklerle sahneye çıkmasının yankıları bir çığ gibi büyüyor. Müge Anlı’dan sonra Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında da masaya yatırılan bu olay belgelendi.

Geçtiğimiz günlerde Aleyna Tilki’nin gay barda sahne aldığı ortaya çıkmış ve valiliğin kararı ile genç kızın sahnelerine yasak getirilmişti. Tilki’nin gay barda süper mini etek ve dekolte kıyafeti ile sahne aldığı görüntüler programda sunuldu.

Aleyna Tilki gay barda sahne alıyor

Sahne şovunda yanında jartiyer giymiş erkeklerle dans ettiği gözlenen Tilki’nin ailesine de suç duyurusunda bulunulduğu öne sürüldü. Aile Bakanlığı’nın da uyarıda bulunduğu Tilki, ailesiyle birlikte yurt dışına çıkmaya hazırlanıyor.

Gay barda sahneye çıkmasıyla eleştirilen Aleyna Tilki okulu bıraktı

Hem sahnelere çıkıp hem de eğitimine devam ettiğini belirten Aleyna Tilki’nin valilik tarafından gelen yasaktan sonra ailesinin isteği üzerine okulu bıraktığı iddia ediliyor. Aileni yakın çevresine, Almanya’ya giderek kızlarının sahne performansına burada devam edeceğini söylediği iddia ediliyor. Tilki ailesi, kızlarının her konserinde yanlarında durduklarını ve bir sakınca görmediklerini belirtmişlerdi. Bir çok ünlü isim Tilki’nin yarı çıplak erkeklerle sahneye çıkmasına tepki gösterirken, Aile Bakanlığı’nın duruma el atması gerektiğini söylemişti.
Gay barda sahne aldığı için birçok ünlü isimden tepki alan 16 yaşındaki Aleyna Tilki’nin Yeni Astroloji Burcu Koç Ejderha. Genç şarkıcının doğum tarihi ise 28 Mart 2000.
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın