Amber Heard Johnny Depp Hakkında 7 Saat…

Amber Heard Johnny Depp hakkında tam 7 saat ifade verdi.

Amber Heard Johnny Depp boşanma davası son dakika

Dünyaca ünlü aktör Johnny Depp‘in avukatı tarafından sorguya çekilen Amber Heard 7 saat ifade verdi.Oyuncu, dayak yediğini iddia ettiği gece eve çağrılan 11 polis ve görevliden hiçbirinin yüzünde ya da evde neden hiçbir iz olmadığına dair soruya şöyle yanıt verdi: “Başkalarının ne görüp görmediğini ben açıklayamam.”

Johnny Depp Amber Heard'u dövdü

Dünyaca ünlü Hollywood aktörü Johnny Depp’ten fiziksel ve psikolojik şiddet gördüğü iddialarını yenileyen Amber Heard detaylı ifadesini Los Angeles Mahkemeleri‘nde vermişti. TMZ’nin haberine göre boşanma davası öncesi ilk kez yeminli ifade veren Heard’ün kolundaki morluklar kafa karıştırmıştı.

Geçtiğimiz günlerde ise internete Depp’in eşine şiddet uyguladığı görülen bir video sızmış, ünlü aktörün yakınları videonun montaj olduğunu savunmuştu. Heard ise videoyu kendisinin sızdırmadığını söylemişti.

Amber Heard Johnny Depp hakkında şok iddia!

Amber Heard ile Johnny Depp’in boşanma sürecinde şok bir iddia daha gündeme geldi. Heard eski eşinin bir sinir krizi sonrasından kendi parmağını keserek kanıyla aynaya ‘Easy Amber’ ve ‘Billy Bob’ (Başrolde Billy Bob ve ucuz Amber) yazdığını söyleyerek, iddialarını delilleriyle beraber mahkemeye sundu. Ünlü oyuncuya göre Depp o sırada ağır bir uyuşturucunun etkisindeydi.

Heard’ın mahkeme belgelerinde şunlar yazıyor:

Amber Heard Danimarkalı Kız’ın çekimleri sırasında bir gün Johnny Depp’le kavga ettiğini, aktörün birkaç bardak kırarak parmağını kestiğini ve daha sonra kesin parmağını mavi boyaya batırarak aynaya ‘Starring Billy Bob and Easy Amber’ yazdığını belirtiyor.

Depp’in Heard’ün London Fields filmindeki rol arkadaşı Billy Bob Thornton’dan kıskandığını ve eşinin rol arkadaşıyla ilişkisi olduğunu düşündüğünü vurguluyor.

Heard, 25 Mayıs’ta 52 yaşındaki oyuncu Depp’e boşanma davası açmış ve şiddet gördüğüne dair fotoğraflar paylaşmıştı.

Amber Heard Johnny Depp burcu

Ünlü aktör Depp hakkında 7 saatlik ifade veren Amber Heard’ün Yeni Astroloji Burcu Boğa Kaplan, doğum tarihi ise 22 Nisan 1986. Johnny Depp ise 9 Haziran 1963 doğumlu bir İkizler Tavşan Burcu. Boşanma davaları süren çiftin burç uyumu ise yüzde 57.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın