Anadolu Ateşi Türkiye’yi Gezmeye Başladı

Doğu ve batı kültürlerini bir arada yansıtan kareografileriyle Anadolu Ateşi, yaz dönemi gösterilerine başladı. 300 halk dansı figürü ve kalabalık kadrosuyla zoru başaran ekip bugüne kadar dünyanın birçok yerinde gösteri yaptı. Anadolu Ateşi 1999 yılından beri Türkiye’yi dünyaya tanıtan seçkin dans gösterileri arasında gösteriliyor. 2002 yılında başlayan dünya turnesinde 3500 gösteri ve 20 milyon izleyiciye ulaşan başarılı topluluk, New York, Chicago, Fransa, Çin, Rusya, Mısır ve daha bir çok ülke ve şehri gezdi.

anadolu-atesi

Anadolu Ateşi’nin fikir sahibi ve kurucusu Mustafa Erdoğan, 4 şubat 1965 doğumlu. Burcu Kova –  Yılan. Girişimci ve sezgilerine güvenerek hareket eden Kova Yılan burcu insanlar, ellerine geçen fırsatları hayallerini gerçekleştirmek için kullanmada çok iyidir. Mustafa Erdoğan da bunun güzel bir örneği.

anadolu-atesi-bursa

23 Haziran’da başlayan Anadolu Ateşi Yaz Gösterileri 13 Ağustos’a kadar devam ediyor. Antalya, Aydın, İstanbul ve Muğla’daki gösterilerden birine giderek yaz aylarındaki eğlence programınızı zenginleştirebilirsiniz.

Arkadaşlarınla Paylaş

Comments are closed.