Anıl Altan Pelin Akil Aşkı İçin Burç Uyumları Ne Diyor?

Anıl Altan ile evlenmeye hazırlanan ünlü oyuncu Pelin Akil’in herkese tebessüm ettiren aşklarını masaya yatırdık. İlişkilerine dair çoğu detayı sosyal medyadan paylaşan çift burcuna göre ne kadar uyumlu? Peki Altan ve Akil’in uyumları evlilikleri için ne diyor?

Anıl Altan Pelin Akil evlilik

17 Nisan’da sevgilisinden evlenme teklifi alan Peli Akil Anıl Altan ile evleniyor. Geçen gün kendisini istemeye gelen Altan ailesine Türk kahvesi ikram ederken çekilmiş videoyu “Bi maşallahınızı alırız… Tebrik mesajları için her birinizin gözlerinden öpüyorum” notuyla Instagram hesabından paylaşan Pelin Akil ve sevgilisi Anıl Altan hangi burç?

Anıl Altan ile Pelin Akil’in aşk uyumu

Anıl Altan Pelin Akil burç uyumu

İkizler At burcu Anıl Altan ile Koç Kaplan burcu Pelin Akil’in aşk uyumu medyaya yansıdığı kadar var. Yüzde 77’lik bir burç uyumuna sahip olan çift ekranlara yansıyan eğlenceli aynı zamanda da doğal ilişkilerinin hakkını veriyor.

Anıl Altan Pelin Akil burcu

Bu orana göre ünlü çift sadece birbirlerine aşık olmakla kalmıyor, birbirlerine yakın arkadaş da olabiliyor. Dolayısıyla evlenme kararı alan Altan ve Akil çiftinin burcuna göre güçlü bir iletişime sahip olması evliliklerinin uzun ömürlü olması için bir neden.

29 Mayıs 1990 doğumlu, 26 yaşındaki Anıl Altan’ın Yeni Astroloji burcu İkizler At. Pelin Akil ise 17 Nisan 1986 doğumlu bir Koç Kaplan burcu.

Kazım Koyuncu Bakın Hangi Burç
Kazım Koyuncu Bakın Hangi Burç
Yakın Markaj
  
Doğum gününde sosyal medyanın gündemine oturan Karadeniz'in Şair Ceketli Çocuğu Kazım Koyuncu'nun, Akrep Burcu olduğunu ...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın