Aslan At Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Aslan At Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Aslan At Burcu genel özellikleri

İşte hem Aslan hem de At Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Yaparım, isterim

Elementleri: Ateş, Güneş, Sabit / Pozitif, Ateş, Yang

Aslan At Burcu genel özellikleri

İyi mizaçlı, yükseklerde gezinen, pratik, kazanan, engel tanımayan, zorluklardan yılmayan, başarısız olduğunda küsmeyen, icraat adamı, neşeli, iyi bir vatandaş, hayal kırıklığına uğrayan, kolay güvenen, geri çekilmekten nefret eden, başarısızlığa tahammülü olmayan, soğukkanlı, acımasız olabilen, egosu yüksek, eleştiriye karşı anlayışsız, analitik, kendi fikirleri olan, başkalarını yargılamayan, etkili konuşan, yardımsever, metroseksüel, görünüşüne önem veren, çekici, spor yapan.

Aslan At Burcu aşk hayatı

Canlı, baştan çıkarıcı, aşk konusunda ahlaki değerlere sahip olmayan, ortadan kaybolabilen, ya çapkın ya da sırılsıklam çapkın olan, aşırı fedakar, gözü aşık olduğu kişiden başkasını görmeyen, dirençli ve inatçı partnerlerden etkilenen.

Aslan At Burcu ev ve aile hayatı

Kullanışlı ve fonksiyonel ortamlardan hoşlanan, canlı ve geleneksel, parlak ebeveyn olan, otoritesini dolaylı koyan, çocuklarla güzel iletişim kurabilen, onlarla vakit geçirebilen.

Aslan At Burcu iş hayatı

Her şeyi yapabilen, inatçı, enerjisini kullanabilen, kazanmak için oynayan, başarıdan korkmayan, cesaretli, tek başına otorite, eleştiriyi kaldıramayan, saf, kurnaz olamayan, boşboğaz, patronluk sergilenen bir ortamda verimli olamayan, mükemmel çalışan, sunmayı iyi bilen, soğukkanlı, yeteneklerini kullanabilen.

 

Aslan Fare Burcu Özellikleri
Aslan Öküz Burcu Özellikleri
Aslan Kaplan Burcu Özellikleri
Aslan Tavşan Burcu Özellikleri
Aslan Ejderha Burcu Özellikleri
Aslan Yılan Burcu Özellikleri
Aslan Keçi Burcu Özellikleri
Aslan Maymun Burcu Özellikleri
Aslan Horoz Burcu Özellikleri
Aslan Köpek Burcu Özellikleri
Aslan Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın