Aslan Domuz Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Aslan Domuz Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Aslan Domuz Burcu genel özellikleri

İşte hem Aslan hem de Domuz Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Yaparım, adam ederim

Elementleri: Ateş, Güneş, Sabit / Negatif, Su, Yin

Aslan Domuz Burcu genel özellikleri

Aşırı çalışkan, güldüren, sıkıntılı zamanlarında bile gülen, sürekli gülümseyen, komik, yardımsever, hayırsever, baştan çıkarıcı, şakalardan hoşlanan, duygusal konulardan haz alan, yemek, seks, kolaylık, iş, aşk, konfor, muhabbet, lüks isteyen, zenginlik, bolluk, bereketi önemseyen, görkemli yaşam alanına ihtiyaç duyan, bunun için çabalayan, göz alıcı görünen, sürekli kazanç elde eden, cömert, paylaşımcı, yüce gönüllü, misafirperver, cömert, bazen savurgan, güvenilir, sorumluluk sahibi, etrafına ışık saçan, aşırı çekici, samimiyetini işe de yansıtabilen, dayanıklı, alçakgönüllü, saf kalpli, centilmen, cesur, dürüst, hayranlık duyulmak isteyen.

Aslan Domuz Burcu aşk hayatı

Kendini güzel ifade eden, hafifmeşrep, çapkın, yersiz davranmayan, sadakate ve vefaya ihtiyaç duyan, onu her koşulda güldürebilecek birini isteyen, aşkı ciddiye alan, sorumluluk sahibi, entelektüel bilgi birikimi bekleyen, her şeyi düz sade ve basit olarak görmek isteyen.

Aslan Domuz Burcu ev ve aile hayatı

Zevkle döşeyen, lüksü tercih eden, aile konusunda hem ciddi hem de alaycı olan, çocuklarına karşı kırıcı alaycı olabilen, üstünlük kompleksi olmayan.

Aslan Domuz Burcu iş hayatı

Tembellik potansiyeline sahip, kısa sürede hevesi kaçan, yetenekli, beyin fırtınası yaparak kendini geliştiren, merak duyduğu alanlarda başarılı, cesaretli davranabilen, özgür ortamlara ihtiyaç duyan, para kazanabileceği alanlarda harikalar yaratabilen.

 

Aslan Fare Burcu Özellikleri
Aslan Öküz Burcu Özellikleri

Aslan Kaplan Burcu Özellikleri
Aslan Tavşan Burcu Özellikleri
Aslan Ejderha Burcu Özellikleri
Aslan Yılan Burcu Özellikleri
Aslan At Burcu Özellikleri
Aslan Keçi Burcu Özellikleri
Aslan Maymun Burcu Özellikleri
Aslan Horoz Burcu Özellikleri
Aslan Köpek Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın