Aslı Enver ve Murat Boz’un Romantik Aşkı

Aslı Enver sevgilisi Murat Boz

Kısa bir süre önce birlikteliklerini açıklayan Aslı Enver Murat Boz çiftinin romantik aşkı dolu dizgin devam ediyor.

Murat Boz önceki akşam Aslı Enver’i Enka Koleji’nde sahnelenen tiyatro oyununun çıkışında saatlerce bekledi. Sözcü’de yer alan Emre Çevik’in haberine göre muhabirleri görür görmez şoföre talimat veren ünlü popçu gözlerden kayboldu. O sıralarda kulis kapısında hayranlarıyla fotoğraf çektiren Aslı Enver “Aracım geldi. O yüzden telefonla yerini bulmam lazım,” diyerek gazetecilerin röportaj talebini geri çevirdi. Muhabirlerin “Murat Bey dış kapıda sizi bekliyor, neden hala kaçıyorsunuz?” sorusuna “Yok kaçmıyoruz. Zaten her şey ortada. Murat neden kaçtı ki?” dedi.

Olaylı gece yaşandı

Aslı Enver Murat Boz'u bekledi

İlişkilerinin güzel gittiğini dile getiren oyuncu “Dizi yemeğinin sonuna yetişmem lazım,” diyerek uzaklaşmaya başladı. O sırada Enver’e eşlik eden güvenlik personeli habercilere saldırdı. Habercilerin görüntü almasını engellemeye çalışan güvenlik görevlisi bir gazetecinin boğazını sıkıp makinesini almaya çalıştı. Yaşanan durumdan korkan Aslı Enver “Tamam ya o kadar değil. Lütfen kapıyı açın ben gideyim. Siz kavganıza devam edin” diyerek güvenliği azarladı.

“Aslı’mı 10 saatte beklerim”

Aslı Enver Murat Boz el ele

Olayın ardından araçlarına binen çift başrolünde Aslı Enver’in oynadığı Kış Güneşi adlı dizinin Maslak Steigenberger Otel’deki yemeğine 5 dakika uğradı. Ardından el ele objektiflere gülümseyen Murat Boz’a Aslı Enver’i 2 saat beklediği hatırlatılarak, geçtiğimiz günlerde de Sarıyer’deki dizi setinde 4 saat beklemesi soruldu. Romantik sevgili Murat Boz, güzel oyuncuya dönerek “4 değil, 10 saatte beklerim Aslı’mı,” dedi.

Aslı Enver ve Murat Boz’un Yeni Astroloji’ye göre burç uyumu fevkalade. Yüzde 82 oranında karakter uyumuna sahip olan çiftin uzun bir ilişkiye yelken açması olası görünüyor. 7 Mart 1980 doğumlu olan Murat Boz’un Yeni Astroloji burcu Balık Maymun. Güzel oyuncu Aslı Enver ise 10 Mayıs 1984 doğumlu bir Boğa Fare.

Diğer haberler:

Murat Boz’dan Aslı Enver’e Sevgililer Günü Sürprizi
Murat Boz Aslı Enver Hakkında Bomba Dedikodu! İkili Sevgili mi?

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın