Avatar Atakan Nişanlandı! İşte Sevgilisi…

Avatar Atakan sosyal medya hesabından sürprizi patlattı. Survivor birincisi nişanlandığını açıkladı. İşte o isim!

Avatar Atakan'dan sürpriz haber, nişanlandı

Bir süredir adı Survivor‘dan arkadaşı, model ve sunucu Ezgi Avcı ile anılan Çağan Atakan Arslan, Facebook hesabından nişanlandığını duyurdu. Instagram’da paylaştığı Serap-Atakan yazan nişan yüzüğü fotoğrafını, Facebook hesabından da yayınlayan ünlü sporcu, karenin altına şu notu düştü:

“Bir gün biri olursa açıklayacağım demiştim. İşte o gün bugün. Bütün sevenlerime, destekleyenlerime, nefret edenlere selam olsun. Allah’a çok şükür en mutlu günümde dualarıyla güzel dilekleriyle yanımızda olan herkese teşekkürler. Vakit geldi. Vay be.”

Survivor Atakan nişanlandığını açıkladı

Avatar Atakan’ın nişanlısı ile ilk fotoğrafı

Beklenen fotoğraf ünlü sporcunun babasından geldi. Nişan sırasında Çağan Atakan Arslan ve sevgilisi Serap Korkmaz’ın bir fotoğrafını çekip paylaşan Mehmet Tansel Arslan, paylaşımın altına “Oğlumun mutluluğunu paylaştığım bu fotoğrafa olumsuz yorum yapan yüreğini de ortaya koyup telefon numarasını da yazsın.” notunu düştü.

Çağan Atakan Arslan nişanlısı ile

Avatar Atakan’ın nişanlısı Serap Korkmaz kim?

Avatar Atakan sevgilisi Serap Korkmaz

Sosyal medya hesabından nişanlandığını duyuran Avatar Atakan’ın 1988 doğumlu, iİç mimar ve endüstri ürünleri tasarımcısı Serap Korkmaz ile nişanlandığı öğrenildi.

Sürpriz bir şekilde Serap Korkmaz ile nişanlandığını açıklayan Çağan Atakan Arslan’ın Yeni Astroloji Burcu Başak Yılan. Ünlü sporcunun doğum tarihi ise 28 Ağustos 1989.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın