Avatar Atakan Türk Halkına Küfür Etti İddiası!

Avatar Atakan’ın Türk halkına küfür etti iddiası gündeme bomba gibi düştü. Kısa süre önce nişanlanan Survivor şampiyonu, sosyal medyada dönen videosu hakkında açıklama yaptı!

Avatar Atakan Türk halkına küfür mü etti

Survivor şampiyonu Avatar Atakan olarak tanınan Çağan Atakan Arslan’ın ‘Türk halkına küfür etti’ şeklinde çıkan videosu sosyal medyayı salladı. Videonun birkaç yıl öncesine ait olduğu söyleniyor.

İşte Avatar Atakan için ‘Türk halkına küfür etti’ şeklinde yayınlanan o video:

Avatar Atakan’dan o videoya sert yanıt!

Avatar Atakan Türk halkına küfür etti iddiasıyla sosyal medyayı sallayan video için ünlü sporcu sessizliğini bozdu. Instagram hesabından videonun bir görselini paylaşan Çağan Atakan Arslan, fotoğrafın altına yazdığı notuyla çıkan iddialara son noktayı koydu:

“An itibarıyla sanal alemde adi, şahsiyetsiz, şeref yoksunu bir şahsın aleyhimde yaymış olduğu bir videoya denk geldim. Birkaç yıl öncesine ait olan bu videoda müzik dinlerken sanki halkıma küfrediyormuş gibi söyleneni farklı şekilde algılatarak bizi ve değerlerimizi hiçse sayan bu aşağılık mahlukata sadece yazıklar olsun diyorum. Ben ki, sadece bayrağımız içn dünyanın dört bir yanında savaşmış bir adamım. Bu yapılan karalamalar beni ve ülkesini seven herkes için yalnızca bir masal niteliğindedir. Bu şahış ve yayan fake hesaplar hakkında yasal işlem başlatılmıştır. En kısa zamanda adalet yerini bulacaktır. Her zaman dediğim gibi ‘allah var sıkıntı yok’…”
Avatar Atakan Instagram küfür iddiasına yanıt
Sosyal medyadaki videosuyla gündeme bomba gibi düşen Çağan Atakan Arslan’ın Yeni Astroloji Burcu Başak Yılan. Ünlü sporcunun doğum tarihi ise 28 Ağustos 1989.
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın