Avrupa’nın en güzel 4 Beach Club’ı

Güneş, kumsal, deniz ve enfes bir parti atmosferi… Yaz tatili yaklaşırken, Avrupa’nın en iyi 4 Beach Club’ı kapılarını açmakta gecikmedi. St. Tropez’den Mykonos’a kadar; yaz günlerini doyasıya yaşamak isteyenlerin mutlaka tatil planına eklemesi gereken en iyi beach club’ları sizler için arşatırdık: 

Nikki Beach, St. Tropez

Nikki Beach St. Tropez

Nikki Beach St. Tropez

Otoparkta göze çarpan Ferrari yoğunluğu, en az sahil barındaki ünlüler kadar dikkat çekici. Dünyanın en ünlü Beach Club’larından biri olan Nikki Beach, yaz gecelerini birbirinden şık partilerle kutluyor. Beyaz güneş şemsiyelerin altındaki beyaz şezlonglar relakslamak için pek bir davetkâr… Gurme şeflerin kreasyonları sadece gözlere şölen sunmakla kalmıyor, gerçek anlamda bir sanat eseri. Nikki Beach, eşsiz bir deneyim için mutlaka gidilmesi gereken beachlar arasında.

 Purobeach, Mayorka

Purobeach, Mayorka

Purobeach, Mayorka

2005 yılında açılan Puro Beach baştan aşağı yenilendi. Biraz daha elegant karaktere bürünse de, sadeliğinden taviz vermedi. Akdeniz’in mavisine dalmak için bembeyaz parıldayan şezlonglara uzanmak yeterli. Restoranın zengin menüsünde en iyi kokteyllerin de bulunduğunu söylemeden olmaz.

 Phi Beach, Sardunya

Phi Beach, Sardunya

Phi Beach, Sardunya

Eski kale kalıntıları arasında yer alan Sardunya’nın en prestijli Beach Club’ı adeta bir kulis havası yaşatıyor.  Porto Cervo’ya yakın olan Phi Beach Club, gün boyu dinlenmek isteyenler için altınsı kum taneleriyle ideal bir sakinlik sunuyor. Akşamları ise, dünyanın dört bir yanından gelen DJ’ler ile kendinizi en iyi dans kulübünden birinde hissedebilirsiniz.

 Coccaro Beach, Apulia

 Coccaro Beach, Apulia

Coccaro Beach, Apulia

Coccaro Beach, gününüzü hem tarz hem de cool geçirmek için birebir. Lüks denince akla ilk gelen sahillerden biri olan Coccaro Beach, güzellik ve welness düşkünlerini de unutmamış. Plaj barında DJ müziği eşliğinde leziz menüler tatmanız ise ayrı bir keyif.

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın