Bafta Ödülleri ve Kırmızı Halı

Bafta Ödül Töreni 2016

Bafta Ödülleri (British Academy of Film and Television Arts) sahiplerini buldu. Bafta Ödülleri 2016 kırmızı halı, ünlü isimlerin şıklık yarışına şahitlik etti.

Bafta Ödülleri 2016 kırmızı halıda ünlü isimlerin şıklık yarışı konuşuldu! Geceye kimler katıldı? Bafta Ödülleri (British Academy of Film and Television Arts) kırmızı halının yıldızı kim oldu?

Oscar ödül törenine bir nevi hazırlık sayılan Bafta Ödülleri (British Academy of Film and Television Arts) bu sene de sahiplerini buldu. Ünlü isimlerin şıklık yarışında olduğu bu gece “Oscar’da kim bilir neler olacak?” dedirtiyor adeta!

Bafta Ödülleri gecesinin en şık isimleri

Gecenin en şık ismi Cate Blanchett oldu. Ünlü oyuncu 46 yaşında olmasına rağmen giydiği elbisenin içinde adeta genç kız gibi durmuyor mu? Bu arada Cate Blanchett’in 14 Mayıs 1969 doğumlu ve Yeni Astroloji burcunun Boğa Horoz olduğunu biliyor muydunuz?

Cate_Blanchett_baftaodulleri

Gecenin en şık kadınlarından bir diğeri ise Saoirse Ronan. Oscar ve Bafta ödülleri adayı olan İrlandalı oyuncu 21 yaşında. 12 Nisan 1994 doğumlu olan Saoirse Ronan’ın Yeni Astroloji burcu ise Koç Köpek. Güzel oyuncu Bafta ödülleri sırasında renkli ve zarif kostümü ile göze çarpan şık kadınlardan.

Saoirse_Ronan_2016_bafta_odulleri

4 Ekim 1989 doğumlu 26 yaşındaki Dakota Johnson, Bafta ödülleri gecesinin parlayan isimlerinden biri. Güzel yıldız kırmızı halıya yakışan kırmızı bir elbise ile gayet zarif duruyor.  Güzel oyuncunun Yeni Astroloji burcu Terazi Yılan.

Dakota_Johnson_bafta

Kate Winslet Bafta Ödülleri gecesi için siyah bir elbise tercih etmiş. Kırmızı halıyla konstasrt yakalayan bu elbise içerisinde Kate Winslet gayet şık görünüyor.

Kate_Winslet_bafta_odulleri_2016

Emilia Clarke’da Bafta ödülleri gecesi için kırmızı rengi tercih edenlerden. 26 Ekim 1986 doğumlu olan güzel oyuncunun Yeni Astroloji burcu ise Akrep Kaplan.

Emilia_Clarke_bafra_2016_odulleri

Gwendoline Christie ise sade ve gösterişi bir arada tercih etmiş. Bafta ödül gecesi için seçmiş olduğu elbiseyle Game of Thrones’daki rolünü bize unutturuyor.

GwendolineChristie

Laura Whitmore bu özel gece için turkuaz renk bir elbise tercih etmiş.

Laura_Whitmore_2016_bafta_

Julianne Moore yılların eskitemediği güzellik. 55 yaşındaki güzel oyuncu tüm asaleti ile Bafta ödülleri gecesinde parlayan bir yıldız oldu. Güzel oyuncu 3 Aralık 1960 doğumlu Yeni Astroloji burcu ise Yay Fare.

Julianne_Moor_bafta_odul

Stacy Martin kadife elbisesiyle gecenin en şık isimlerinden biri oldu. 1 Ocak 1991 doğumlu olan güzel oyuncunun Yeni Astroloji burcu Oğlak At.

Stacy_Martin_2016_bafta

Annabelle Wallis kırmızı tercih eden bir diğer ünlü isimlerden. 5 Eylül 1984 doğumlu güzel oyuncunu Yeni Astroloji burcu Başak Fare.

Annabelle_Wallis_bafta_2016

 

Sevdiğin oyuncular hakkında tüm detayları öğrenmek için Tıkla

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın