Balık Kaplan Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Balık Kaplan Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Balık Kaplan Burcu genel özellikleri

İşte hem Balık hem de Kaplan Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: İnanırım, izlerim

Elementleri: Su, Jüpiter – Neptün, Değişken / Pozitif, Tahta, Yang

Balık Kaplan Burcu genel özellikleri

Cesur, kendini tanımaya çalışan, kısıtlanmaya dayanamayan, ruhsal aydınlanmaya ulaşmak isteyen, içsel huzuru bulması gereken, verici, eğlenceyi yaratan, cömert, yemek yapmayı seven, misafirperver, yardımsever, insanların huzuruyla ilgilenen, kalpleri herkese açık, savunmasız, en ufak bir şeyden kalbi kırılan, sürpriz tepkileri olan, uysal, nadiren saldırganlaşan, saldırılara karşı hazır olan, kendi hatalarına gülen, utangaç olabilen, fazlasıyla duygusallaşan, hisleri derin ve karmaşık olan, biraz deli, çekici.

Balık Kaplan Burcu aşk hayatı

Şefkatli, sevecen, dışarıdan farklı görünebilen, romantik, hayal kırıklığına uğradığında geri çekilen, yaralandığında ürkekleşen, nazlı, şakacı, ilgi bekleyen, agresif insanlardan hoşlanmayan, empatiyi önemseyen.

Balık Kaplan Burcu ev ve aile hayatı

Konforlu yaşam hayal eden, rahatça dolanmak isteyen, bohem, ebeveyn olarak çocuklarının mutlu olmasını hayal eden, sanatçı olmalarını isteyen, aşırı hoşgörülü, şımarık ve asi taraflarını besleyen, yönlendirmeye çalışan, sert ve katı davranabilen, yetenekleri ve fikirleri doğrultusunda yönlerini bulsun isteyen.

Balık Kaplan Burcu iş hayatı

Mücadeleci, kavgacı olabilen, sempatik, kamu ve özel kuruluşlarda çalışabilen, patronluk taslamaya çekinen, sanatsal yetenekleri olan, uyumlu çalışabilen, disiplinli, erken yaşlarda eğitilmesi gereken.

 

Balık Fare Burcu Özellikleri
Balık Öküz Burcu Özellikleri

Balık Tavşan Burcu Özellikleri
Balık Ejderha Burcu Özellikleri
Balık Yılan Burcu Özellikleri
Balık At Burcu Özellikleri
Balık Keçi Burcu Özellikleri
Balık Maymun Burcu Özellikleri
Balık Horoz Burcu Özellikleri
Balık Köpek Burcu Özellikleri
Balık Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın