Balık Maymun Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Balık Maymun Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Balık Maymun Burcu genel özellikleri

İşte hem Balık hem de Maymun Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: İnanırım, planlarım

Elementleri: Su, Jüpiter – Neptün, Değişken / Pozitif, Metal, Yin

Balık Maymun Burcu genel özellikleri

Doğuştan sağduyulu, lider, güç peşinde koşmayan, kurnaz, istikrarlı, şanlı, hayattan keyif almasını bilen, stil sahibi, dikkat çekici, yaratıcı, entrika seven, sofistike, ucuz kıyafetlerle bile güzel giyinebilen, cüretkar, zarafetli, sonradan görme olabilen, soylu imajı olan, sevimli, çekici, yolunu hesaplayan, zeki hayatı sıkıca sarılan, hayalperest olabilen, gezginci, aşırıya kaçabilen, alkol problemi yaşayabilen, çabuk toparlanan, duygusal, dikkati iyi, baştan çıkarıcı.

Balık Maymun Burcu aşk hayatı

Aşk maceraları yaşayan, destansı ve gotik maceraları olan, duygularını yoğun yaşayan, cazibeli, alımlı, gizemli, kendini beğenmiş, hovarda, parayı seven, nasıl kazanacağını bilen, sıkıcı olmayan, şefkat ve sevecenlik bekleyen, aptalca tavırlarda tepesi atan.

Balık Maymun Burcu ev ve aile hayatı

Lüksü seven, hedonist (hazcılık), şatafatlı evleri seven, ebeveyn olarak yaşlandıkça gelişen, genç yaşlarda ciddi ve sert olabilen, ilerleyen yaşlarda daha sorumluluk sahibi olan, çocuklarının fikirlerini önemseyen, en iyi imkanları sunmaya çalışan.

Balık Maymun Burcu iş hayatı

Her işi yapabilen, aşırı maharetli, fiziksel güç gerektiren işlerde iyi, yaratıcı, yorum gücü konusunda yetenekli, azimli, patron olarak sevilen, çalışanlarıyla kendini eşit gören, insanca yardımlar yapan, ortak görüşe önem veren, çalışan olarak ciddi, cesur, değerinin anlaşılmasını isteyen.

 

Balık Fare Burcu Özellikleri
Balık Öküz Burcu Özellikleri
Balık Kaplan Burcu Özellikleri

Balık Tavşan Burcu Özellikleri
Balık Ejderha Burcu Özellikleri
Balık Yılan Burcu Özellikleri
Balık At Burcu Özellikleri
Balık Keçi Burcu Özellikleri
Balık Horoz Burcu Özellikleri
Balık Köpek Burcu Özellikleri
Balık Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın