Beklenen Son: Murat Boz ile Aslı Enver Evleniyor!

Aslı Enver Murat Boz ne zaman evleniyor

Birlikte olduklarını Instagram hesaplarından ilan eden Murat Boz ve Aslı Enver’in Haziran ayında evleneceği konuşuluyor. Yeniköy’den ev tutan ve içini en az 100 bin TL’lik masrafla döşeyen çift yakın zamanda beraber yaşamaya başladı.

Aslı Enver Murat Boz Instagram

Şimdi ise evlilik kararı alan çift düğün yeri ve tarihine karar verebilmek için önümüzdeki günlerde aileleriyle bir araya gelecek. Aslı Enver ve Murat Boz çiftinin Haziran ayında nikah masasına oturması bekleniyor.

Aslı Enver 3 yıl evli kaldığı Birkan Sokullu ile Ağustos ayında boşanmıştı. Murat Boz ise 8 yıl birlikte olduğu Eliz Sakuçoğlu ile 2008’de evlenip 2012 yılında boşanmıştı.

Müthiş uyum!

Aslı Enver Murat Boz burç uyumu

Etrafınızdaki evli çiftlerin burç uyumuna bir bakın. Çoğunun müthiş bir uyum içinde olduğunu söyleyebilir misiniz? Ne yazık ki hayır. Neticede her insan her ilişkide gerçek ahengi yakalayamıyor; Aslı Enver ve Murat Boz dışında. Eğer bu aşk gerçekse onlar yüzde 82’lik uyumla örnek bir çift olmayı başarabilirler. 7 Mart 1980 doğumlu olan Murat Boz’un Yeni Astroloji burcu Balık Maymun. Aslı Enver ise 10 Mayıs 1984 doğumlu bir Boğa Fare burcu.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın