Beren Saat Kenan Doğulu Evliliğinde Sıcak Gelişme

Beren Saat ve Kenan Doğulu'nun evliliği

Beren Saat Kenan Doğulu evliliği çatırdıyor mu?

Arçelik reklam filminde beraber oynayan Beren Saat ve Kenan Doğulu‘nun evliliğinin çatırdadığı iddia ediliyor. Cengiz Semercioğlu’nun Kelebek’te kaleme aldığı habere göre ünlü çiftin evliliklerinin krize girdiğine dair birçok iddia ortaya atılıyor. Söylentilere göre beraber rol aldıkları projelerdeki set çalışanları bile ikilinin arasındaki soğukluğu hissetti.

Beren Saat Kenan Doğulu evliliğinin çatırdamasına dair iddia edilen nedenler arasında kayınvalide Serpil Doğulu’nun Beren Saat’in sosyal medyadaki siyasi paylaşımlarından rahatsız olduğu,  güzel oyuncunun Ozan Doğulu’nun kızı Arya’nın konserine gitmemesi ayrıca Saat’in Kenan Doğulu konserini kayınvalidesi ve eltisiyle izlememesi gösteriliyor.

Beren Saat'in kayınvalidesi Serpil Doğulu

En önemli iddia ise…

Evliliklerindeki en büyük krizlerden biri de, geçen yıl bir şirket kurup, ilk iş olarak Ankara’da Bis adında bir restoran açmış ve güzel oyuncu şirketin başına kardeşi Cem Saat’i müdür olarak getirmişti. Kenan Doğulu ise gerek mekanın açılışında gerekse sonraki dönemlerde kendi işiymiş gibi desteğini esirgemedi. Ama Ankara Bilkent’te açılan Bis’in zarar ettiği ve hala istenen noktaya gelememesinin evliliklerini etkilediği konuşulanlar arasında.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

Kenan ve Beren’in burç uyumu düşük

Beren Saat ve Kenan Doğulu ne zaman evlendi

Beren Saat ve Kenan Doğulu‘nun burç uyumuna bakıldığında bu evliliğin zor olduğu ortaya çıkıyor. Cibuu Uyum Yöntemi’ne göre yüzde 38 anlaşan ünlü çift her ne kadar aşkı dolu dizgin yaşasa da, karakter açısında birbirleri için zor biri görünüyor.

26 Şubat 1984 doğumlu olan Beren Saat Yeni Astroloji‘ye göre Balık Fare burcu. 31 Mayıs 1974 doğumlu olan Kenan Doğulu ise İkizler Kaplan burcu.

Ne zaman evlendiler?

Beren Saat ve Kenan Doğulu 2014 Temmuz ayında Los Angeles, Malibu’da kumsalda gerçekleşen düğünle hayatlarını birleştirmişti.

Beren Saat ve Kenan Doğulu Yeni Projede haberini okumak için tıklayın.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın