Bergüzar Korel’den Vatanım Sensin Fragmanı

Bergüzar Korel, eşi Halit Ergenç ile başrolünü paylaştığı Vatanım Sensin dizisinin ilk fragmanını Instagram hesabından paylaştı.

Bergüzar Korel Instagram Vatanım Sensin paylaşımı

Yılın iddialı dizilerinden biri olan ve Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan Vatanım Sensin dizisinin ilk fragmanını Bergüzar Korel Instagram hesabından yayınladı. Eşi Halit Ergenç ile birlikte başrol oynayacak olan güzel oyuncuya dizide Onur Saylak, Senan Kara, Baki Davrak, Şebnem Hassanisoughi, Celile Toyon, Boran Kuzum, Pınar Deniz, Miray Daner, Kubilay Aka, Hakan Salınmış gibi birbirinden güçlü isimler de eşlik edecek.

Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in başrol oynayacağı Vatanım Sensin dizisinin ilk fragmanı şimdiden merak uyandırdı. Güzel oyuncunun resmi Instagram hesabından yayınlanan fragman kısa sürede 47 bin defa görüntülendi.

İşte Bergüzar Korel ile Halit Ergenç’in başrol oynadığı Vatanım Sensin dizisinin ilk fragmanı:

Vatanım Sensin dizisinin konusu

Vatanım Sensin dizisi Balkan Harbi ve İzmir’in işgal dönemiyle başlayan, kimin hain, kimin kahraman olduğunun ilk bakışta asla anlaşılamayacağı büyük bir savaşın içerisinde, parçalanan bir ailenin yeniden bir araya gelme hikayesini konu ediniyor. Dizide bir savaşın gölgesinde büyülü, tutkulu ve unutulmaz bir aşkın mücadelesi işleniyor.

27 Ağustos 1982 doğumlu olan Bergüzar Korel’in Yeni Astroloji Burcu Başak Köpek

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın