Boğa Horoz Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Boğa Horoz Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Boğa Horoz Burcu genel özellikleri

İşte hem Boğa hem de Horoz Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Sahip olurum, üstesinden gelirim

Elementleri: Toprak, Venüs, Sabit / Negatif, Metal, Yang

Boğa Horoz Burcu genel özellikleri

Otoriter, bilge, serinkanlı, sarsılmaz azimli, coşkulu, bağnaz inançlara sahip, üstünlük kurmaya eğilimli, basit ve doğal bir yaşamın peşinde olan, yaşama sevinci olan, akışına bırakan, itaatten hoşlanmayan, teslim olmayan, doğuştan egemen, zorluk içindeki insana yardım eden, ezilenin yanında, duyarlı, yardım edeyim derken kendini zor duruma düşüren, saf, sağlam duran, duygusal, fedakar, yeme problemi yaşayan, saygıdeğer, dahilerin burcu, kaygı yaşamayan, haksızlıklar karşısında içine kapanan, zamanla iyileşen.

Boğa Horoz Burcu aşk hayatı

Ciddi, havailiğe taviz vermeyen, gönüllerinin hoş tutulmasını bekleyen, eğlenceli olmayan, memnuniyetsiz, gülmeyen, sadık, büyük sözler vaat etmeyen, duygusal yakınlaşmalardan hoşlanan, tutkularını derinden yaşayan, sorunları hiçbir şey yokmuş gibi çözmeye çalışan, gerçek aşkı bulduklarında vazgeçmeyen, şefkat ve ilgi bekleyen.

Boğa Horoz Burcu ev ve aile hayatı

Ciddi, derinliği olan, aile hayatında karmaşık, duygusal, aileyle birlikte eğlenmeye, şakalaşmaya meraklı, ailenin göz bebeği, sorumluluk sahibi, vefalı, kırgınlığını belli eden, otoriter.

Boğa Horoz Burcu iş hayatı

İtaat edemeyen, her işi yapabilen, kendi işinde başarılı olan, hukuki, tıbbi ve bilimsel alanlarda iyi, yetenekli, varlıklı olmayı önemsemeyen, kafa rahatlığını düşünen, parasını arkadaşlarıyla paylaşan, başarısızlığı kabul edemeyen, kendine güvenilir bir yol çizen.

 

Boğa Fare Burcu Özellikleri
Boğa Öküz Burcu Özellikleri
Boğa Kaplan Burcu Özellikleri
Boğa Tavşan Burcu Özellikleri
Boğa Ejderha Burcu Özellikleri
Boğa Yılan Burcu Özellikleri
Boğa At Burcu Özellikleri
Boğa Keçi Burcu Özellikleri
Boğa Maymun Burcu Özellikleri
Boğa Köpek Burcu Özellikleri
Boğa Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın