Boğa Köpek Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Boğa Köpek Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Boğa Köpek Burcu genel özellikleri

İşte hem Boğa hem de Köpek Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Sahip olurum, endişelenirim

Elementleri: Toprak, Venüs, Sabit / Pozitif, Metal, Yin

Boğa Köpek Burcu genel özellikleri

Memnuniyetsiz, her şeyden şikayetçi olma eğiliminde, haksızlığa duyarlı, hayatını hep sorgulayan, huysuz, kalabalıkları eğlendiren, hevesli, özgüven eksikliği yaşayan, kendinden emin olmayan, şüpheci, tek başına yükselemeyen, kendisini destekleyen birine ihtiyaç duyan, kafasına yerleştirirse kusursuza ulaşan, eğer başarısızlığa uğrarsa kendini ve etrafındakileri suçlayan, tüm iyi şeylerin kendinden çıktığını düşünen, hayatı kendine zorlaştıran, terk edilen, aşırı çalışan, yanlış anlaşılan, aşırı duygusal, özgürlükçü, yumuşak mizaçlı, cesaretlendirilmeye ve pohpohlanmaya ihtiyaç duyan.

Boğa Köpek Burcu aşk hayatı

Sadakatli, kendisini sevgilisine adayan, fedakar, sevgilisini herkesten güçlü seven, karşısından aynı sevgiyi bekleyen, beklediği sevgiyi alamayan, ideal sevgili, her şeyden komik bir anlam çıkaran, eğlenceli bir partnere ihtiyacı olan.

Boğa Köpek Burcu ev ve aile hayatı

Tantanasız, kullanışlı ve sıcak evlerden hoşlanan, son moda tasarımları tercih eden, dergilerden ilham alan, ailesini fazlasıyla önemser ama hayal kırıklıklarının kaynağı da yine ailesi olan, çocuklarıyla alakalı, dikkatli, biraz kuralcı, gerçek mutluluğa kolay ulaşılamadığını göstermeye çalışan.

Boğa Köpek Burcu iş hayatı

Yetenekli ve çalışmaya istekli, yavaş ilerleyen, çekingen, ayağını kaydırmak isteyenlere rastlayan, detaylara önem veren, yüksek motivasyonlu, yeni fikirlere modern metotlara açık, çalışan olarak sadık, ileri görüşlü, iş arkadaşlarıyla münakaşa eden, mükemmel sonuç almaya çalışan, adaletli, acı sözler sarf edebilen.

 

Boğa Fare Burcu Özellikleri
Boğa Öküz Burcu Özellikleri
Boğa Kaplan Burcu Özellikleri
Boğa Tavşan Burcu Özellikleri
Boğa Ejderha Burcu Özellikleri
Boğa Yılan Burcu Özellikleri
Boğa At Burcu Özellikleri
Boğa Keçi Burcu Özellikleri
Boğa Maymun Burcu Özellikleri
Boğa Horoz Burcu Özellikleri
Boğa Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın