Bradley Cooper ve Emma Stone Hangi Burç

Geçtiğimiz günlerde Londra’da Aloha filminin galası yapıldı. 4 Eylül 2015’te Türkiye’de vizyona girecek olan filmin başrol oyuncuları Bradley Cooper ve Emma Stone’un burçlarını aynı zamanda da uyumlarını sizler için irdeledik.

Cooper, enerjisi yüksek bir aktör

Bradley-Cooper-Emma Stone-Aloha-Filmi5 Ocak 1975 doğumlu olan yakışıklı aktör Bradley Cooper herkesi etkileyebilecek kadar enerjik bir Oğlak – Kaplan burcu. Cooper’ın burcunun bir başka özelliği de her role kolaylıkla adapte olabilmesi… Bunu da oynadığı rollerdeki başarısı kanıtlıyor.

Emma Stone, iletişimi güçlü bir oyuncu

aloha-bradley-cooper-emma-stone6Çekici oyuncu Emma Stone, bir Akrep – Ejderha burcu. Tuttuğunu koparan, ne istediğini bilen bir karakter olarak tanımlanan bu burcun başarısını etkileyebilecek en büyük eksikliği iletişim olabilir. Ama güzel oyuncunun küçük yaşına rağmen büyük işler yapması bu sorunu fazlasıyla aştığını gösteriyor.

Yüksek performans sergileyebilirler

aloha-bradley-cooperYeni Astroloji’ye göre Oğlak – Kaplan burcu olan Cooper, Akrep – Ejderha burcundan olan güzel oyuncu Stone ile yüzde 65 anlaşıyor. Birbirini büyük oranda anlayabilen ikilinin bu uyumu Aloha filmindeki performanslarına başarı şeklinde yansıyabilir.

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Comments are closed.