Bu Yaz Bembeyaz Geçecek: Oleg Cassini Rüzgarı Estirin

Düğününüz hayatınızın en özel, en unutulmaz günü olacak. İster yazın deniz kenarında, isterseniz kış günlerinde bir balo salonunda… Temanız ne olursa olsun, ona en uygun gelinliği seçmeniz çok önemli. Oleg Cassini, düğününüzün mekanı, renkleri ve dekoru ile mükemmel uyum sağlayacak gelinlik modellerini sizler için belirledi.

Doğadan ve Aşktan İlham Alan Düğünler

İlkbahar mevsiminde evlenecekseniz, düğün temanızda baharın büyüsünü yansıtan papatya, manolya gibi doğal çiçeklere yer verebilirsiniz. Mavi, turuncu, pembe renklerini tercih edebilirsiniz.

Yaz geliniyseniz, düğün temanızda canlı çiçekler, deniz kabukları kullanabilir; kokteyl, limonata standları ve dondurma servisiyle konukları ferahlatabilirsiniz. Mint yeşili, mavi, turkuaz, somon, limonata sarısı renklerini kullanarak da düğününüzü canlandırabilirsiniz.

Yaz ve ilkbahar düğün mekanı olarak kumsal, havuz başı, deniz kenarı, kır ve çiftlik gibi açık alanları seçebilirsiniz.

Kumsal Düğünleri

Özellikle yaz düğünleri için en ideal düğün konseptlerinden biri kumsal düğünleri. Kumsal düğünleri için gelinlik seçiminde rahatlık ön planda olmalı. Bu tip bir organizasyon için uçuş uçuş helenistik ve dar kesim gelinlikler tercih edilebilir.  gelinlik

Yazın tercih edilebilecek düğün mekanlarından biri de havuz başı veya deniz kenarı. Bu tip bir organizasyon için yarım A-kesim, dar kesim ve deniz kızı gelinlik modelleri

gelinlik 2

Kır ve çiftliğe uygun gelinlik tercihleri de Oleg Cassini’nin tasarımları arasında. Bu tip bir organizasyon için sade dar kesim ve kısa gelinlik modelleri tercih edilebilir. gelinlik 3

Romantik, Nostaljik ve Zarif Düğünler 

Eğer sonbahar-kış aylarında evlenmeye karar verdiyseniz, romantik modellerden birini seçebilir ya da nostaljik modellere göz gezdirebilirsiniz.

Sonbahar geliniyseniz, düğün temanızda yapraklar, ağaç dalları, sonbaharın büyüsünü yansıtan portakal nergisi gibi detaylar kullanabilirsiniz. Kahverengi, yeşil, bordo ve sarı renklerini tercih edebilirsiniz.

Kış geliniyseniz, temanızda kar taneleri, çam ağaçları, kozalak gibi detaylara yer vererek düğününüzü unutulmaz kılabilirsiniz. Altın rengi, gümüş, beyaz, siyah, kırmızı renklerini tercih edebilirsiniz.

Kış ve sonbaharın vazgeçilmez düğün mekanları arasında balo ve kokteyl salonları ön sırada yer alıyor.

Günün Prensesi Siz Olun

Balo salonuna prenseslere yakışır şekilde kabarık bir gelinlikle girerek tüm dikkati üzerinizde toplayabilirsiniz. Mekanın yüksek tavanları ve gösterişli dekorasyonunda kaybolmamak adına balo tipi denilen kabarık veya prenses etek modelleri ve A-kesim modeller tercih edilebilirsiniz.

gelinlik 4

gelin 5gelin 6

 

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Comments are closed.