Burç

Burçların magazinsel yorumlarını merak ediyor musunuz? Hangi ünlü hangi burçtan, kıyafet seçimleri nasıl, hangi renklere ağırlık vermelisiniz, egzersiz biçimleri, sağlıklı beslenme rehberi, hepsi burcunuzun detaylarına göre, Burç Magazin’de.

Yalnızca Batı Burcunuz Değilsiniz

İnsanın doğduğu ay ve güne göre şekillenen ve en yaygın olarak bilinen Batı burcunun yanı sıra, Doğu (Çin) burçlarının da yaşantıya olan etkilerini hem kendi perspektifinizden hem de sevdiğiniz ünlülerin hayatlarındaki son gelişmelerden takip edebilirsiniz. Fırtınalı ilişkiler, ayrılıklar, barışmalar en güncel haliyle karşınızda…

Burçlar, eskiden beri içsel dünyamıza olan yolculuğun en eğlenceli şekillerinden biridir. Sahip olduğunuz burcun hangi özellikleri taşıyıp hangilerini taşımadığınızı öğrenir ve buna göre belki de hiç farkına varmadığınız yönlerinizi keşfetme imkânı bulursunuz. Batı burcuyla Doğu burçlarının kombine edilmesiyle birlikte ortaya daha spesifik bir karakter analizi ortaya çıkıyor ve burçların doğruluğuyla alakalı işlevselliği artmış oluyor.

Burcun Neyse, Sen O’sun…

Yüzyıllardır süregelen astrolojik çalışmalar gösteriyor ki, her burcun kendine has özellikleri bulunuyor ve insanlar kendi burcundan olan diğer kişilerle tamamen aynı düşünüp hissetmenin imkânsız olduğunun bilinciyle, burçlarda kendi özelliklerini arıyor, buna göre çıkarımlarda bulunuyorlar. Burçlar yeni kişilerle tanışırken bir ön değer oluşturmayı sağlayabilen, ön yargıları kırmada yardımcı bir etken haline geliyor.

Burçların güvenilirliği tarih boyunca belli kesimler tarafından sorgulanmıştır. Ama nihayetinde, astrolojik burçlar günümüze kadar ulaşabilmeyi başarmış bir bilim dalı olarak görülüyor. Yani diyebiliriz ki; bize burcunuzu söyleyin, size kim olduğunuzu söyleyelim!