Burçlara Göre Doğru Gelinlik Seçimi

Hayatınızın o en özel gününde gelinlik modelinizi burcunuza göre seçmeye ne dersiniz?  12 Batı burcunun tercih edebileceği gelinlik modelini sizler için araştırdık.

Koç burcu kadınları, dekolteli, modern kesimli ve dikkat çeken gelinlik modellerini tercih ederlerse enerjilerini daha doğru yansıtabilirler.

KOÇ-KADINI-GELİNLİK

 Kabarık etekli gelinlik modelleri ve abartılı dantel detayı tam Boğa burcu kadınlarına göre. Boğa Burcu kadınları güzelliklerini göğüslerini ön plana çıkararak vurgulayabilirler.

BOĞA-BURCU-KADINI

Dikkat çekmeyi ve beğenilmeyi seven İkizler burcu kadınları için en uygun modeller; bohem ve vintage gelinlik modelleridir. Eski tarz duvaklarla gelinliklerini tamamlayabilirler.

İKİZLER-KADINI-GELİNLİK

Farklı bir havaya sahip Yengeç kadınları,  sade ve şık gelinlik modellerini tercih etmelidirler, işleme detayı çok az olmalıdır.

YENGEÇ-KADINI-GELİNLİK

Aslan Burcu: Aslan burcu kadınları lider ruhlarını dışa vuran gösterişli ve taşlı gelinlik modellerini tercih edebilirler.

ASLAN-KADINI-GELİNLİK

Başak burcunun kendine has havasını yansıtacak gelinlik modeli; uzun kuyruklu ve kibar duvaklı özel tasarım modeller olacaktır.

kuyruklu gelinlik

 

Farklı olmayı sever Terazi burcu kadınları; desenli, inci ya da farklı detay işlemeli gelinlik modelleri onlar için daha uygundur.

işlemeli-gelinlik

 

Akrep burcu kadınları, gelinlik seçiminde  vücut hatlarını belli eden seksi modelleri  tercih ederek enerjilerine daha çok ışık katarlar.

AKREP-KADINI

Özgür Yay burcu kadınları için en doğru gelinlik seçimi; içinde rahat hareket edebileceği, kısa etekli ve çiçek detaylı modellerdir.

kısa-gelinlik

 

Oğlak burcu kadınlarının klasik çizgisi, gelinlik seçimlerinde de devam edebilir. Klasik bir modeli şık saç aksesuarları ve çiçekle tamamlayabilirler.

klasik-gelinlik

 

Kova burcu kadınlarına; pudra, krem gibi renkli gelinlikler ve tasarım modeller çok yakışacaktır. Vintage duvaklar, Kova burcu kadınları için daha uygun olacaktır.

pudra-gelinlik

 

Balık burcu kadınının naif dünyasını yansıtacak inci, parıltı, dantel detaylı gelinlik modelleri ve balık formlu, sönük etekli modeller doğru seçim olacaktır. Gelinliklerini kısa duvak modelleriyle tamamlayabilirler.

BALIK

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın