Burcu Esmersoy, Irina Shayk ve Mert Alaş ile Antalya’da!

Burcu Esmersoy, dünyaca ünlü model Irina Shayk ve Mert Alaş ile birlikte Antalya’da ne yapıyor?

Burcu Esmersoy, Irina Shayk ve Mert Alaş işe birlikte aynı otelde

Burcu Esmersoy’un Instagram hesabından yaptığı paylaşım kafaları karıştırdı. Ünlü sunucu şimdilerde Antalya’da tatil yapan dünyaca ünlü kodel Irina Shayk ve Mert Alaş’ın bulunduğu otelin plajında çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı.

Burcu Esmersoy Instagram paylaşımı

Burcu Esmersoy’un bu fotoğrafını gören takipçiler, “Vaay irina shayk ve mert alas tayfayı görür herhalde”, “Mert alas da irina shayk da orda noluyo ya” gibi yorumlar bıraktı.

Dünyaca ünlü isimlerin yakın arkadaşlığını kazanan Türk fotoğrafçı Mert Alaş, dün Instagram hesabından Irina Shayk ile beraber kahvaltı ederken çekilmiş fotoğrafını paylaşarak altına “Rus bebeğim ile Türk kahvaltısı” yazmıştı. Shayk ise Alaş’ın bu fotoğrafını repost ederek altına “Türk lokumum Mert Alaş ile” notunu düşmüştü.

Irina Shayk Instagram Antalya paylaşımı

Dünyaca ünlü ikilinin ardından Burcu Esmersoy‘un aynı otelde çekilmiş fotoğrafını yayınlaması ise merak uyandırdı.

Irina Shayk ve Mert Alaş ile birlikte aynı otelde tatil yapan Burcu Esmersoy’un Yeni Astroloji Burcu Terazi Ejderha, doğum tarihi 2 Ekim 1976. Irina Shayk, 8 Ocak 1986 doğumlu bir Oğlak Öküz Burcu. Mert Alaş ise 21 Şubat 1972 doğumlu bir Balık Fare Burcu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın