‘Büyük Açık’ Oyuncuları Bakın Hangi Burç!

Büyük Açık vizyon tarihi

Büyük Açık filminde bir araya gelen Brad Pitt, Steve Carell, Ryan Gosling ve Christian Bale hangi burç ve burcuna göre nasıl biri?

Dünyaca ünlü oyunculardan Brad Pitt, Steve Carell, Ryan Gosling ve Christian Bale Büyük Açık (The Big Short) filminde bir araya geliyor. 8 Ocak 2016’da vizyona girecek olan filmin Altın Küre’de 4 dalda adaylığı bulunuyor. Film, büyük bankaların, medyanın ve hükümetin görmekten kaçındığı ekonomik küresel çöküşteki büyük açığı yakalayarak, cesur yatırımlar yapan, böylece modern bankacılığın karanlık ve hassas noktasını keşfeden karakterleri konu alıyor.

Dünyaca ünlü isimleri bir araya getiren filmde oyuncuların burçlarını ve burcuna göre nasıl biri olduğunu sizler için araştırdık. Büyük Açık oyuncuları bakın hangi burç?

İşte ünlü oyuncuların burçları:

Brad Pitt

Büyük Açık filmi Brad Pitt

18 Aralık 1963 doğumlu olan Brad Pitt Yeni Astroloji’ye göre Yay Tavşan burcu. Burcuna göre yakışıklı oyuncunun çevreye yaydığı enerji iyimser ve çok güçlü. Ayrıca doğallıktan yana olan Pitt’in her zaman kendine hayran olunmasını isteyen ve bundan beslenen bir yapısının olması da çok manidar.

Steve Carell

Büyük Açık filmi Steve Carell

16 Ağustos 1962 doğumlu olan Carell ise Aslan Kaplan burcu. Carell, burcundaki gibi, cesaretli, hafif çekingen, sosyal ve enerji dolu biri. İşinde bağımsız olmaktan beslenen ünlü oyuncunun tam burcunun insanı olduğunu söyleyebiliriz.

Ryan Gosling

Büyük Açık filmi Ryan Gosling

The Notebook filminden de hatırladığımız Cosling 12 Kasım 1980 doğumlu bir Akrep Maymun. Burcuna göre hayatını her zaman bir parça tutkuyla yaşayan ve işine de bu duyguyla sarılan Cosling, aynı zamanda hafif sivri ama tatlı dilli biri.

Christian Bale

Büyük Açık filmi Christian Bale

Ve geldik Christian Bale’ye. Ünlü oyuncu 30 Ocak 1974 doğumlu bir Kova Kaplan burcu. Bale için doğaçlama yaşayan, hayatında heyecan isteyen, zekasını nasıl kullanacağını bilen ve her şeyden önemlisi biraz dahi potansiyeline sahip olduğunu söylesek?

Büyük Açık 8 Ocak’ta sinemalarda

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın