Can Bonomu Yeni Sevgilisi ile Görüntülendi!

Uzun süre birlikte olduğu Didem Soydan ile geçtiğimiz Mart ayında yollarını ayıran Can Bonomo, yeni sevgilisi ile görüntülendi!

Can Bonomo yeni sevgilisi kim

Evlili kararı aldıktan sonra sürpriz bir şekilde Didem Soydan ile ilişkilerini bitirdiklerini açıklayan Can Bonomo yeni sevgilisi Avusturyalı manken Juliana Ohneberg ile objektiflere takıldı.

Can Bonomo’nun İstanbul’da yaşayan sevgilisi Avusturyalı manken Juliana Ohneberg ile verdiği samimi pozlar dikkat çekti. Ünlü şarkıcının eski sevgilisi Didem Soydan ile yeni sevgilisinin benzerliği magazin gündeminin en çok konuşulan konusu oldu.

Can Bonomo yeni sevgilisi Juliana Ohneberg

Didem Soydan ile Can Bonomo çiftinin ayrılıkları gündeme bomba gibi düşmüş, ayrılığın ardından ünlü şarkıcı “Didem kariyeri için farklı bir hayat tercih etti,” demişti. Didem Soydan şimdilerde Amerika-New York’ta yaşıyor.

Posta’nın haberine göre yeni sevgilisi ile görüntülenen Can Bonomo’nun Yeni Astroloji Burcu Boğa Tavşan. Ünlü şarkıcının doğum tarihi ise 16 Mayıs 1987.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın