Candan Erçetin Şarkıları Harbiye’yi Salladı

1995 yılında “Hazırım” albümüyle hayatımıza giriş yapan Candan Erçetin, Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesini şarkılarıyla Salladı!

20. yılında sevenleriyle birlikte olan Candan Erçetin Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde  rüzgar estirdi! Candan Erçetin 17. kez çıktığı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesinde, şarkılarıyla sevenlerine muhteşem dakikalar yaşattı.

Candan Erçetin Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde kendisini yalnız bırakmayan hayranlarına sürprizlerle dolu bir gece yaşattı.

Candan Erçetin Harbiye Konser

Konserinde hayranlarıyla konuşan Candan Erçetin, “Şarkılarımı sevenler, sizlerle tanışmıyoruz; ama uzun zamandır ruhunuzu hissediyorum ve artık birbirimizi tanıyoruz” dedi. Konuşmasının ardından Harbiye alkışlarla inledi.  Sevenlerine sürpriz olarak “Herkes şarkı söylemeli” fikrinden yola çıkılarak farklı meslek dallarında ki kişileri bir araya getiren Cep Sahne akademisini sahneye davet etti ve onlarla birlikte şarkılarını seslendirdi. Sevgilisi Hakan Karahan ise Candan Erçetin‘in sahne öncesinde bir dakika olsun yalnız bırakmadı.

Kaynak: Milliyet

Candan Erçetin’in Yeni Astroloji Burcu

Candan Erçetin 10 Şubat 1963 doğumlu bir Kova Tavşan. Tam bir entelektüel ve bilgisini sadece zevk için artıran Kova Tavşan Yeni Astroloji burcu, Candan Erçetin’i birebir anlatıyor öyle değil mi? Candan Erçetin’in burcu Kova Tavşan, Barcelona’da ülkemizi temsil eden futbolcu Arda Turan‘ın da burcudur.

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın