Caner Çalışır Hala Yoğun Bakımda! Kerimcan Durmaz Bildirdi

Dün, çoklu organ yetmezliğinden dolayı yoğun bakıma alınan Caner Çalışır’dan haber var. Instagram hesabından arkadaşının sağlık durumunu paylaşan Kerimcan Durmaz, Çalışır için dua istedi.

Caner Çalışır neden yoğun bakımda

Kerimcan Durmaz‘ın yakın arkadaşı Caner Çalışır’ın sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Sosyal medya paylaşımlarıyla ünlenen ve DJ’lik yapan Çalışır dün, çoklu organ yetmezliğinden dolayı Gaziosmanpaşa’da bulunan Özel Başarı Hastanesi’ne kaldırılmış ve yoğun bakıma alınmıştı. Bugün Kerimcan Durmaz, arkadaşının sağlık durumuyla ilgili bilgileri Instagram hesabından paylaştı.

Caner Çalışır için dua isteyen Kerimcan Durmaz, Instagram hesabından arkadaşının “Ablan star” yazdığı bir notu paylaşarak altına “Caner’im kağıt kalem isteyip “ablan star” yazmış. Dün olduğundan daha iyi. Az önce gördüm çok daha iyiydi. Allah dualarımızı kabul etti. Herkese çok teşekkür ederim. Dualarını eksik etmeyin, Allah’tan ümit kesilmez. Bizi bırakmayacak inşallah.” notunu yazdı.

Kerimcan Durmaz Instagram Caner Çalışır'ın sağlık durumu hakkında açıklama

Hastaneden açıklama geldi

Caner Çalışır’ın sağlık durumuna ilişkin ilk resmi açıklama hastaneden geldi. Açıklamada “Caner Çalışır’ın ilk müdahalesi acil serviste yapılmıştır. Kalp yetmezliği, dilate kaardiyomiyopati ve çoklu organ yetmezliğinin izlenmesi üzerine hastamız yoğun bakım ünitesine alınmıştır. Hastamızın durumunun düne göre daha iyi olduğu gözlenmiştir. Ancak hayati riski devam etmektedir” denildi.

Yoğun bakıma kaldırılan ve sağlık durumunun hala ağır olduğu öğrenilen Caner Çalışır’ın Çin Astrolojisi’ne göre 1989 doğumlu bir Yılan Burcu olduğu biliniyor.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın