Caner Erkin’den Şükran Ovalı’ya Şok Evlenme Teklifi

Caner Erkin’den Şükran Ovalı’ya şok eden evlenme teklifi geldi.

Caner Erkin Şükran Ovalı evleniyor

Kısa süre önce aşk yaşamaya başlayan Caner Erkin ile sevgilisi Şükran Ovalı aşkı evliliğe doğru gidiyor. İtalya’da forma giyen ünlü futbolcu sevgilisini Boğaz turuna çıkararak evlenme teklifi etti. Üç karatlık tektaş yüzükle romantik bir evlilik teklifi yapan Erkin, Ovalı’dan “Evet!” yanıtını aldı.

Şükran Ovalı evlilik teklifinden sonra Instagram hesabından tektaş yüzüğünün göründüğü bir fotoğrafını paylaştı.

Caner Erkin'in Şükran Ovalı'ya aldığı yüzük

Caner de Instagram hesabından yayınladığı bir fotoğrafının altına “Çok mutluyum şu anda. O neden olduğunu biliyor.” yazarak, sevincini paylaştı.

Caner Erkin instagram evlilik sinyali

Yılın aşk bombasını patlatan çiftin yakında nikah masasına oturması bekleniyor.

Caner Erkin Şükran Ovalı’ya olan aşkını Instagram hesabından ilan etmişti. Ünlü futbolcu beraber çekildikleri bir fotoğrafın altına “Son zamanlarda hakkımda çıkan haberlere sessiz kaldım.Söz konusu olan hislerimdi,sizde hakverirsiniz ki hassas bir konu evet uzun zamandır dilediğim,beklediğim şeyi yaşıyorum o yüzden çok mutluyum.. Sonunda sevdiğim,aşık olduğum kadınlayım.Bana inandığı için şanslıyım ve heyecanlıyım.Hayatımı onunla geçirmek istiyorum.Ortada bir yalan yok.İlişkimiz yoktu. Ama şimdi var bu süreçte birbirimizi tanıyıp mutlu olmak istiyoruz.Herkesin saygı gösterip,hassas davranmasını bekliyorum…” yazmıştı.

Sevgilisine evlenme teklifi eden Caner Erkin’in Yeni Astroloji Burcu Terazi Ejderha, doğum tarihi ise 4 Ekim 1988. Şükran Ovalı ise 1 Nisan 1985 doğumlu bir Koç Öküz burcu. İkilinin burç uyumu ise yüzde 74.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın