Çekici Kadınların Sırrı

Tanrı kadına cazibe verirken bir tık daha bonkör davranmış olabilir mi? İşte seksi, şuhu, sıra dışı, romantik ve maceracı özellikleriyle Batı burcu kadınlarının etkileyici sırları.

Tutkunun sınırlarını zorlayan Koç

cekici-koc-burclari
Koç kadını olarak tutkulu tavırların ve özgüvenin etrafındaki herkesi etkiliyor. Güçlü ve çekici bir imaj çiziyorsun. Üstün ikna kabiliyetin, azmin ve kararlılığın sayesinde tüm isteklerini gerçekleştirebilme potansiyeline sahipsin.

Kendinden emin bir hanımefendi: Boğa

cekici-boga-burclari
Kaliten, duruşun ve ne istediğini bilmen sende öyle bir hava yaratıyor ki, bir bakan dönüp bir daha bakıyor. Huzurlu ve sakin tavırlarınla arkadaşlarını rahatlatırken, giyimine gösterdiğin itina ve daha birçok özelliğin, bir Boğa kadını olarak sevilen ve saygı duyulan biri olmanı sağlıyor.

Eğlenceli bir karakterin çekim gücü: İkizler

cekici-ikizler-burclari
Senin neşen her şeye yeter. Popülerliğinin sırrı esprilerinin ve zekanın birleşiminde. Sıra dışı tavırların ve kıskanç olmaman bir İkizler kadını olarak, insanlarda hem şaşkınlık hem de hayranlık yaratıyor.

Sevginin vücut bulmuş hali: Yengeç

cekici-yengec-burclari
Evcimen, hassas ve kırılgan yapın senin zarafetine ayrı bir hava veriyor. Yengeç kadını olarak, insanlarda aile kurma isteği yaratıyorsun.  Romantikliğin ve empati yeteneğin seni çekici kılıyor.

Şuhu Aslan’ın cazibeli yaklaşımı

cekici-aslan-burclari
Senin doğanda cömertlik, karizma ve güç var. Liderlik özelliğin ve cana yakınlığının bir arada oluşu seni ulaşılmazlıktan hayranlığa taşıyor. Gözler her zaman senin üzerinde. Aslan kadını olarak, yaratıcılığın ve toplum içinde saygınlığa önem vermen iş hayatında saygı uyandırmanı sağlıyor.

Zeki bir kadının düzenli dünyası: Başak

cekici-basak-burclari
Keskin zeka ve analiz gücü kariyerinde çok rahat yükselmeni sağlıyor. İş hayatında yaptıklarınla övgüleri topluyorsun. Başak burcu kadını olarak zekiliğinin yanında güzelliğin ve bakımlı oluşunla da çok etkileyici görünüyorsun.

Estetik bir ruhun enerjisi: Terazi

cekici-terazi-burclari
Sosyal hayatının renkliliği ve insan ilişkilerindeki başarınla sempati kazanırken, özgürlüğüne düşkünlüğün seni ulaşılmaz yapıyor. Terazi kadını olarak mantıklı ve zeki oluşun, adaleti koruma isteğin insanlarda seni elde etme isteği uyandırıyor.

Şehvetli bir Akrep’in gizemli dünyası

cekici-akrep-burclari
Duygularını belli etmeyen gizemli yapın ve tutkuların seni çok seksi gösteriyor. Bir Akrep burcu olarak başkalarının senin hakkında ne düşündüğüyle ilgilenmiyor, risk almaktan çekinmiyorsun. Bu hırslı yapınla istediğin şeyi elde etmemen gibi bir durum söz konusu bile olamaz.

Maceracı kadından seksi bir Yay’a

cekici-yay-burclari
Macera tutkun, iyimser ve neşeli oluşunla hayatı hep uçlarda yaşıyorsun. Hayal gücün yüksek, dürüstsün ve paylaşımcısın. Tüm bunlar bir Yay burcu kadını olarak seni etrafındaki çoğu kişiden farklı kılıyor. Marjinal seksiliğin ile insanları etkiliyorsun. Sosyal ortamların aranan insanısın.

Zirveyi hedefleyen Oğlak’ın ciddi adımları

cekici-oglak-burclari
Bir Oğlak kadını olarak,  çekiciliğinin sırrı ciddiyetinde. İyi sır saklayan bir dost olman, sevdiklerini yarı yolda bırakmaman, olgunluğun ve dürüstlüğün sayesinde herkes seni hayatında istiyor.

Sıra dışı bir Kova’nın samimi itirafları

cekici-kova-burclari
Kurallara boyun eğmediğin için asi bir duruşun var. Bir Kova kadını olarak kendine özel oluşturduğun ahlak kuralların, arkadaş canlısı olman ve hayatındaki insanların seçimlerine saygı göstermen insanları etkiliyor.

Balık’ın masum ve duygusal imajı

cekici-balik-burclari
Balık burcu kadını olarak, pozitifliğin, utangaç hallerin ve masum tavırlarınla insanlarda duygusal bir imaj bırakıyorsun. Sempatik olman ve ön yargılardan uzaklığınla hem arkadaş hem de sevgili olarak aranan birisin.

 

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın