Cem Yılmaz’dan Kürk Mantolu Madonna Yorumu

Cem Yılmaz, Funda Özkalyoncuoğlu’nun Kürk Mantolu Madonna gafına sessiz kalamadı ve Twitter hesabından gündeme bomba gibi düşecek paylaşımlarda bulundu.

Cem Yılmaz Kürk Mantolu Madonna gafı

Önceki gün Aramızda Kalmasın isimli magazin programında Funda Özkalyoncuoğlu’nun Kürk Mantolu Madonna gafı magazin gündemini derinden salladı. Sabahattin Ali’nin muhteşem eserlerinden biri olan romanın filme uyarlanmasını ve Madonna karakteri için Beren Saat’e teklif götürülmesini konuşan sunucular arasındaki diyaloglar izleyicileri şaşırttı. Ardından Özkalyoncuoğlu’nun kitabı okuduğunu ve kitabın Madonna’nın hayatını anlattığını iddia etmesiyle günün bomba gafı ortaya çıktı.
Türkiye’deki sosyal medya kullanıcıları gibi ünlüler de bu gafa sessiz kalamadı. Ünlü komedyen Cem Yılmaz da Twitter hesabından, Kürk Mantolu Madonna gafına dolayılı yoldan hedef alacak paylaşımlarda bulundu.
İşte Cem Yılmaz’ın Kürk Mantolu Madonna gafını hedef alan o paylaşımlar:
 Cem Yılmaz Kürk Mantolu Madonna Tweet
Cem Yılmaz Twitter Kürk Mantolu Madonna
Funda Özkalyoncuoğlu’nun Kürk Mantolu Madonna gafına komik göndermeler yapan Cem Yılmaz’ın Yeni Astroloji Burcu Boğa Öküz. Ünlü komedyenin doğum tarihi 23 Nisan 1973.
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın