Ceren Kaplakarslan’ın Zor Anları

Rafet El Roman’la boşanmanın eşiğinde olan Ceren Kaplakarslan gizemli erkek arkadaşıyla görüntülendiğini anlayınca zor anlar yaşadı.

Ceren Kaplakarslan genç bir erkekle görüntülendi

Rafet El Roman’la boşanma davası devam eden ve kısa bir süre önce Mehmet Ali Erbil’le ismi aşk dedikodularına karışan Ceren Kaplakarslan önceki akşam gizemli bir erkekle Arnavutköy’de görüntülendi. Sahilde yürüyüş yapan ikili görüntülendiklerini anlayınca panikleyip farklı yollara saptılar.

Objektifler karşısında zor anlar yaşayan Ceren Kaplakarslan yanındaki kişinin sadece arkadaşı olduğunu söyleyip “Hayatımda kimse yok.” dedi.

Kaplakarslan cep telefonuna Akila diye kaydettiği erkek arkadaşıyla konuştuktan sonra aracına binerek bulunduğu yerden uzaklaştı.

Rafet El Roman Ceren Kaplakarslan burcu

2014 yılında Rafet El Roman ile evlenen ve şimdiyse boşanmanın eşiğinde olan Ceren Kaplakarslan’ın doğum tarihi bilinmiyor. Ama ünlü şarkıcı El Roman’ın Yeni Astroloji burcu Başak Maymun, doğum tarihi ise 25 Ağustos 1968.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın