Charlize Theron ve Sean Penn Viyana’da Aşk Tazeledi

Charlize-Theron-Sean-Penn-Viyana-Parti (3)Charlize Theron ve hayat arkadaşı Sean Penn Viyana’da aşk pozları verdi.

Viyana’da bir baloya katılan, Güney Afrika asıllı güzel aktris Theron ve sevgilisi Sean Penn aşklarını tazeledi. Gece boyunca samimi pozlar veren çift, arkadaşlıklarını aşka dönüştürenlerden.

20 yıllık arkadaşlıkları aşka dönüştü

Charlize-Theron-Sean-Penn-Viyana-Parti (4)Beyazperdenin yıldızı Charlize Theron ve ünlü aktör Sean Penn yaklaşık 20 yıldır tanışıyor. Daha önce Madonna, ardında da Robin Wright ile evlenen ve boşanan ünlü aktör, Theron için şunları söylemişti:  “Daha önce 2 kez evlendim ama, her iki seferde de evlilik konusunda bugünkü kadar bilgi sahibi değildim. Bu yüzden Charlize Theron ile evlenirsem bunu 3. evliliğim değil, ilk evliliğim sayacağım. Tabii eğer evlenirsem…”

Penn’i çok seksi ve ateşli bulduğunu söyleyerek çok şanslı olduğunu ifade eden Theron ise  “O evliydi. Benim de uzun süreli bir ilişkim vardı. Elbette şimdiki gibi değil ama o zaman da birbirimizin hayatındaydık,” demişti.

Tutkulu ve dengeli bir ilişki

Charlize-Theron-Sean-Penn-Viyana-Parti (2)

Cibuu Uyum Yöntemi‘ne göre yüzde 59 anlaşan Theron ve Penn çiftinin aşkları bitse bile arkadaşlıkları devam edebilir. Çünkü burç özelliklerine göre ünlü çift birbirini anlayabilen, dengeli bir portre çiziyor.

7 Ağustos 1975 doğumlu olan Charlize Theron’un Yeni Astroloji burcu Aslan – Tavşan. Karizmatik aktör Penn ise 17 Ağustos 1960 doğumlu bir Aslan – Fare.

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Comments are closed.