Demet Şener ve İbrahim Kutluay Kavga Etti!

Boşanma arifesinde olan Demet Şener ve İbrahim Kutluay çiftinin büyük bir kavga ettiği iddiası, gündeme bomba gibi düştü.

Demet Şener ve İbrahim Kutluay neden kavga etti

Haklarında her gün yeni bir olayın yazılıp çizildiği Demet ve İbrahim Kutluay çifti için bu defa bambaşka bir iddia ortaya atıldı. Eşine ihanet nedeniyle boşanma davası açan Şener’in, eşiyle şiddetli bir kavgaya tutuştuğu, tabak ve bardakların havada uçuştuğu kavgadan sonra, İbrahim Kutluay’ın evi terk ettiği öne sürüldü.

Demet Şener İbrahim Kutluay’la ettiği kavgaya açıklık getirdi

Demet Şener Burcu İbrahim Kutluay Burcu

İbrahim Kutluay ile şiddetli bir kavgaya tutuştukları iddia edilen Demet Şener, Renkli Sayfalar programına katılarak dedikodulara açıklık getirdi. İbrahim Kutluay’la büyük bir kavga yaşadığı öne sürülen ünlü manken “Haber doğru değil. Boşanma davası açtıktan sonra hiç yanyana gelmedik. Hiç konuşmadık. Sadece avukatlarımız konuşuyor.” dedi.

Boşanmak üzere olduğu eşi İbrahim Kutluay’la büyük bir kavga ettiği iddia edilen Demet Şener’in Yeni Astroloji Burcu Koç Yılan, doğum tarihi ise 11 Nisan 1977. İbrahim Kutluay ise 7 Ocak 1974 doğumlu bir Oğlak Öküz Burcu.

Aşkım Kapışmak İlişki Tüyoları ile Canlı Yayında
Kahve Muhabbet
  
Aşkım Kapışmak İlişki Tüyoları ile ilgili bugün Tv8'de canlı yayında hangi açıklamalarda bulunacak? Aşkım Kapışmak ...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın