Demet Şener’i Kızdıran Demet Akalın Göndermesi

Eşi İbrahim Kutluay’dan boşanmak üzere olan Demet Şener, bir takipçisinin yaptığı Demet Akalın göndermesine, bakın nasıl tepki verdi!

Demet Şener'e Demet Akalın göndermesi

Demet Şener, Instagram hesabından Demet Akalın’ı hatırlatan bir takipçisine kızdı. İbrahim Kutluay’a ihanet nedeniyle boşanma davası açan güzel model, Instagram hesabından ‘Kimseye Boyun Eğmem’ başlıklı röportajın görüntüsünü paylaştı. Bir anda yorum almaya başlayan Demet Şener’in özellikle bir takipçisinin “Yuva yıkan kadınsın” yorumu çok kızdırdı. Şener “Ne demişler yuva yıkanın yuvası olmazmış. Bunu hesaba katmamışsın sanırım yıllar önce” diyen takipçisine “Anlamadıkları bir ilişki biter bir ilişki başlar, bu kadar normaldir. Benim vicdanım çok rahat Allah’tan başka kimseye hesap vermem, o da tüm gerçekleri en iyi bilendir. Amin” şeklinde yanıt verdi.

Demet şener'e Demet Akalın göndermesi 5

Demet Şener'e Demet Akalın göndermesi 1

İbrahim Kutluay’a ihanet nedeniyle boşanma davası açan Demet Şener, yıllar önce İbrahim Kutluay Demet Akalın ile ayrıldıktan kısa bir süre sonra birlikte olmaya başlamıştı.

Bir hayranının Demet Akalın’ı hatırlatması üzerine sinirlenen Demet Şener’in Yeni Astroloji Burcu Koç Yılan, doğum tarihi ise 11 Nisan 1977.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın