“Doğayı İnşa Etmek” National Geographic Channel’da Başlıyor!

National Geographic Channel ekranlarının en etkileyici inşaat programı “Doğayı İnşa Etmek”, 2. sezonuyla Mayıs’ta başlıyor.

Fantastik ve masalsı kulübeler tasarlayan Doğayı İnşa Etmek ekibi yeni bölümleriyle 4 Mayıs’tan itibaren National Geographic Channel’da.

Building Wild Episode 5 NGCUS: 11268 NGCI Ep Code: 043712
Son yıllarda insana dar gelen şehir hayatı, insanın vahşi doğa ve uzak diyarlara olan ilgisini arttırıyor. Çoğu kişinin hayalleri arasında,doğayla iç içe, şehirden uzak bir kaçamak kulübesi yer alıyor. Doğayı İnşa Etmek ekibi, şehirden uzak, vahşi doğada mülkü olan müşterilerle tanışarak, her bölümde ilginç tasarımlı, kullanışlı ve büyüleyici kulübeler inşa ediyor. Kabin kralları olarak ekibe liderlik eden Paulie ve Tuffy 1 haftalık kısacık bir sürede, bazen bir okul otobüsünden, bazen de bir ordu aracından faydalanarak enteresan ve eklektik yapılar inşa ediyorlar.

Building WildEpisode 3: Dirty Dozen Deer LodgeNGCUS: 11266NGCI Ep Code: 043710Cennetin içinde yaşamayı heyecanlı ve zevkli bir hale getiren Doğayı İnşa Etmek 2. sezonuyla 4 Mayıs Pazartesi gününden itibaren her Pazartesi 21.00’de National Geographic Channel’da.

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın