”Doğu’ya Dokunmak” İle Eşsiz Bir Yolculuğa Çıkmaya Hazır Olun

Farklı yerler keşfetmek için her zaman mekan değiştirmeye gerek olmadığını Kamil Fırat ve Ercan Arslan’ın objektifinden yansıyan olağanüstü karelerin yer aldığı “Doğu’ya Dokunmak” isimli kitapla yaşamak mümkün.

doğuya yolculuk II
Türkiye’nin iki usta fotoğrafçısı Kamil Fırat ve Ercan Arslan’ın kareleriyle Doğu’nun büyüleyici doğasına bir kaçamak yapabilir, dokunabilir ve hissedebilirsiniz. Akfa Holding’in “Yaşayan Mirasımızın Korunması, Yayılması ve Gelecek Nesillere Aktarımı Projesi” kapsamında sponsor olduğu “Doğu’ya Dokunmak”, okuyucularıyla buluşmak üzere raflardaki yerini aldı.

doğuya yolculuk

Kitabın çıkmasından bir yıl sonra elde edilecek tüm gelir, doğuda kurulacak olan Otizm Eğitim Merkezi’nde kullanılmak üzere Otizm Güçlü Aile Derneği (OGAD)’ne teslim edilecek.

doğuya yolculuk III

Kars, Iğdır, Ardahan ve Ağrı illerinde çekilmiş, birbirinden etkileyici 100’ün üzerinde fotoğraf karesi yer alıyor. “Doğu’ya Dokunmak” usta objektiflerin, deklanşöre dokunuşlarıyla yakaladıkları bazen sıcacık bir gülüş, bazen de büyüleyici bir manzara eşliğinde okuyucularını eşsiz bir yolculuğa çıkarıyor.

doğuya yolculuk IV
100’ün üzerinde fotoğraf ile Kars, Iğdır, Ardahan ve Ağrı illerine doğru bir yolculuk parmaklarınız ucunda…

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OGAD Hakkında:
OGAD, otizmli çocukları ve ailelerini eğiterek, koçluk yaparak desteklemeyi; otizmle bahşedebilmek için güçlendirmeyi ve toplumu otizm konusunda bilinçlendirmeyi hedefleyen bir dernektir.

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın