Dünyayı Sarsan İlişki: Anne ve Oğlu Aşk Yaşıyor

18 yıl sonra buluşan anne ve evlatlık verdiği oğlu aşk yaşamaya başladı.

Dünya anne ve oğlunun aşkını konuşuyor

Dünyayı sarsan garip aşk ilişkisi Teksaslı bir aile tarafından büyütülen Caleb Peterson ile annesi Mares arasında yaşanıyor. 18 yıl sonra evlatlık verdiği oğluyla önce Facebook üzerinden görüşen anne Teksas’ta buluşmaya karar veriyor.

Teksas’ta eski oğlu Carlos ile buluşan Mares o an yaşadığı aşkı cümlelere şöyle döküyor: “Onunla dışarıda tanıştım. Bana doğru yaklaşırken, onun oğlum olduğunu anlamıştım. Ağlıyordu, bana sarıldı. Bu ilk görüşte aşktı, ancak bir annenin aşkıydı. O da bana annesine sarılır gibi sarılmıştı.”

Mares oğluna aşık oldu

Ardından oğlunun kendisiyle kalması için karavanına geldiğini anlatan anne, ikisinin de çok mutlu olduğunu ve zamanla duygularının değiştiğini vurguluyor: “İlk başta hiçbir şey olmamıştı. Fakat sonradan o çılgın duygular beni içine çekmeye başladı.” dedi.

Calep Peterson annesine aşık oldu

Zamanla cesaretlenip duygularını Peterson’a açan Mares, oğluna aşık olduğunu açıkladığını ve oğlundan da şaşırtıcı bir şekilde aynı yanıtı aldığını söylüyor.

Anne ve oğlunun yaşadığı ensest ilişki şok etti

İkilinin Mares’in karavanında beraber yaşamaya başlamasıyla işler çığırından çıkıyor. İlişkilerini tüm dünyadan gizlemeye çalışan çiftin komşuları durumu fark edip polise bildirdi. Mares ve oğlu Peterson New Mexico eyaletinde ‘ensest ilişki suçundan gözaltına alındı. Çift kefaretle tutuksuz yargılanmaya başladı. Ardından anne Mares’in Peterson’la iletişim kurması yasaklanırken diğer çocuklarıyla da görüşmesi yasaklandı.

Annesiyle aşk yaşayan Caleb Peterson bebekliği

9 çocuğu bulunan anne Mares ile oğlu Peterson bu ilişkinin sosyal farkındalık oluşturabilmesi açısından Genetik Seksüel Çekim Merkezi’ne (GSA) başvurmaya karar verdi.  Çift, aralarında kan bağı olan ve ilişki yaşayan ilk çift olmadıkları, bu kişilerin ilişkilerini sürdürmek için görüşmeye devam etmelerinin duyulmamış şey olmadıklarını ileri sürmekte.

Mayer ve Peterson sık sık ölüm tehditleri alıyor. Dava ise halen devam ediyor.

Müzik Dünyasını Sarsan Soruşturma!
Müzik Dünyasını Sarsan Soruşturma!
Yaşam
  
Müzik dünyası, Rekabet Kurulu'nun 4 meslek birliği hakkında başlattığı soruşturmayla sarsıldı. Rekabeti sınırlaya...
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın