Ebru Gündeş’in Görüntülendiği İlk An!

Ebru Gündeş Reza Zarrab tutuklandıktan sonra ilk görüntüsü

Ebru Gündeş kocası Reza Zarrab Amerika’da tutuklandıktan sonra böyle görüntülendi.

Türkiye günlerdir eşi Reza Zarrab’ın Amerika’da tutuklanmasından sonra Ebru Gündeş’in nerede olduğunu konuşuyordu. Miami’de tutuklanan Zarrab, 4 Nisan’da hakim karşısında olacak. Peki bu süreçte Ebru Gündeş neredeydi?

Türkiye böyle bir gündemle çalkalanırken Ebru Gündeş kızı Alara ile birlikte Amerika dönüşü uçakta görüntülendi. Yolcuların görüntülediği Ebru Gündeş’in hayli mutsuz ifadesi gözlerden kaçmadı. Sonradan edinilen bilgilere göre Reza Zarrab Miami’de FBI tarafından tutuklandığında Ebru Gündeş kızı Alara ile birlikte eşinin yanındaymış. Kocası tutuklandıktan sonra apar topar İstanbul’a dönen ünlü sanatçı basına yakalanmamak için Atatürk Havalimanı’nın Genel Havacılık Terminali’nden pasaport işlemlerini hallederek çıkışını yapmış.

Reza Zarrab neden tutuklandı?

Reza Zarrab neden tutuklandı

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’in kocası Reza Zarrab Miami Havalimanı’nda kara para aklama, dolandırıcılık ve İran’a  uygulanan yaptırımları engelleme gibi nedenlerle tutuklandı. Avukatları aracılığıyla kefaletle serbest bırakılma talebi sunan ünlü iş adamının bu teklifi Miami Federal Mahkemesi tarafından 4 Nisan’da değerlendirilmeye başlanacak. New York Güney Bölge Başsavcısı Preet Bharara tarafından tutuklanan Reza Zarrab yaklaşık 500 milyonun üzerinde servete sahip.

Uyumsuzluğun uyumu!

Ebru Gündeş Reza Zarrab burç uyumu

Ebru Gündeş ve kocası Reza Zarrab’ı burçları açısından düşündüğünüzde “Birlikte olmasalarmış daha iyi olurmuş,” diyebilirsiniz. Neticede yüzde 46’lık uyum bir evliliğin neyine yeter öyle değil mi? Hayır, durumlar pek düşündüğünüz gibi işlemiyor. Aslında her insanın hayatında ne aradığıyla alakalı bir durum bu. Mesela bir Terazi Kaplan burcu olarak Gündeş’in Kaplan tarafı ağır basıyor. Kaplanlar genellikle uyumsuz insanları kendine çekiyor. Çünkü zıtlıklardan, kargaşadan ve maceradan hoşlanıyorlar. Dolayısıyla dış etkenleri de baz aldığınızda bu birlikteliğin yürümemesi için tek neden son yaşanan zorlu süreç olabilir.

12 Eylül 1983 doğumlu olan Reza Zarrab’ın Yeni Astroloji burcu Başak Domuz. Eşi Ebru Gündeş ise 12 Ekim 1974 doğumlu bir Terazi Kaplan burcu.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın