Ebru Şallı’dan Sinan Akçıl İtirafı!

Ebru Şallı Sinan Akçıl ile ilgili itiraflarda bulundu

Ebru Şallı Sinan Akçıl ile ilgili samimi itiraflarda bulundu.

Seninle dergisine röportaj veren Ebru Şallı, Sinan Akçıl ve ilişkilerine dair samimi açıklamalar yaptı. Röportajda Akçıl ile ayrılık haberlerine de değinen Şallı, “İlişkideki zor taraf Akçıl mı?” sorusuna,

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

“Evet, ilk bakışta zor gibi görünür Sinan. Bazen ben de ona takılıyorum, ‘Kim çeker seni?’ diye. Ama tanıdıkça aslında kolay biri olduğunu anlarsınız. Ben ona göre daha uyumluyum.” yanıtını verdi.

Ebru Şallı itiraf etti

Sinan Akçıl ile bağlarını koparmadıklarını açıklamalarına ekleyen Ebru Şallı, kendilerinden emin olmak için sadece ilişkilerine kısa bir mola verdiklerini vurguladı. Şu an her şeyin çok güzel gittiğini söyleyen Şallı“Üçüncü bir çocuk doğurmak gibi bir düşüncem yok, ama seversem tabii ki. Çünkü ona da bu haksızlığı yapamam. İstediği takdirde tabii ki doğururum.” dedi.

15 Ocak 1977 doğumlu olan Ebru Şallı Yeni Astroloji‘ye göre Oğlak Ejderha burcu. Sinan Akçıl ise 20 Mayıs 1982 doğumlu bir Boğa Köpek burcu. 

Ebru Şallı ve Sinan Akçıl’ın barıştıktan sonraki ilk tatilini öğrenmek için tıklayın!

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın